SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

LG CES 2024’te Yenilikçi Ürün ve Hizmetlerini Sergileyecek

LG Electronics (LG), tüketici elektroniği ve bilişim fuarı CES 2024'te yeni serisini sergilemeye hazırlanıyor.

Yayınlanma:
ABONE OL

Şirketten yapılan açıklamaya göre, LG, CES 2024’te deneysel ve yenilikçi ürün ve hizmetler sunmaya odaklanan pazarlama platformu LG Labs’e özel bir sergi alanı ayıracak. Fuarda, platform alanının büyüklüğü, önceki yıl düzenlenen organizasyona kıyasla iki kattan fazla artacak.

Fuarın en önemli etkinliklerinden biri, vakum tüplü sesin cazibesini en son şeffaf OLED panel teknolojisiyle birleştiren yenilikçi ses ürünü “DukeBox by LG Labs”ın tanıtımı olacak.

Eski moda hassasiyetleri en son teknoloji ile birleştirerek yeni bir müzik deneyimi sunmayı amaçlayan DukeBox, modernize edilmiş müzik kutusu ile ses ve video deneyiminin derinliğini yeniden keşfetmeyi hedefliyor.

İLGİLİ HABER Vodafone Grubu CDP A Listesinde Yer Aldı
LG Electronics (LG), tüketici elektroniği ve bilişim fuarı CES 2024'te yeni serisini sergilemeye hazırlanıyor.

Altta, öne bakan, üstte 360 derecelik hoparlöre sahip olan üründe, dinleyiciyi çevreleyen sürükleyici bir ses deneyimi sunuluyor. OLED ekranın şeffaflığı ayarlanabiliyor ve şeffaf bir cam kutu içine yerleştirilmiş vakum tüplü ses sistemini anımsatan görsel efekt meydana geliyor.

DukeBox, filmler gibi yüksek kaliteli içeriklerin keyfini çıkarmak veya titreyen alevlerin arasında vakum tüpünün görülebildiği rahat bir şömine ambiyansı yaratmak için de kullanılabiliyor.

Fuarda, evdeki yaşam kalitesini doğaya yaymak için tasarlanmış özelleştirilmiş bir yaşam alanı “Bon Voyage by LG Labs”ın yükseltilmiş bir versiyonu da tanıtılacak. Bon Voyage, müşteri geri bildirimlerine dayanarak, alan kullanımını ve hareketliliği optimize ederek bir kamp karavanı boyutunda yeniden tasarlandı. 2 metre genişlik, 3,8 metre uzunluk, 2,2 metre yükseklik boyutlarına sahip ürün, yatak, buzdolabı, elektrikli ocak, su arıtma cihazı, ayakkabı bakım ürünleri dahil olmak üzere çeşitli mobilya ve cihazlarla donatılabiliyor.

Fuarda sergilenecek diğer öne çıkan başka bir ürün ise aynı anda iki farklı kahve kapsülü çıkaran kapsüllü kahve makinesi “DUOBO” olacak. Uzay araştırmalarından esinlenen DUOBO’nun büyük bir modeli, uzay hayvanı karakteri “CUBO” ile birlikte yer alacak ve küresel müşteriler için davetkar bir atmosfer yaratacak.

“LG CineBeam Qube”, “LG Gram Fold”, “LG XBOOM”, “LG StanbyMe Go”, “LG Tiiun Mini” ve “brid.zzz by LG Labs” gibi diğer ürünler de fuarda sergilenecek.

Açıklamada görüşlerine yer verilen LG Başkan Yardımcısı ve Marka Yönetimi Bölümü Başkanı Hyo-eun Kim, şirketin küresel müşterilerine LG Electronics’in “öncü DNA’sını somutlaştıran yenilikçi ürün ve hizmetleri ilk elden deneyimletme” konusundaki kararlılığını aktardı.

CES 2024, 9-12 Ocak’ta Las Vegas’ta düzenlenecek.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler