SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

LG En Yeni UltraGear OLED Oyun Monitörlerini Tanıttı

LG Electronics (LG), üstün oyun deneyimleri sağlamak üzere tasarlanan en yeni UltraGear OLED oyun monitörleri serisini tanıttı.

Yayınlanma:
ABONE OL

Şirketten yapılan açıklamaya göre, genişletilmiş seri, ultra hızlı tepki süresine, yeni Dual-Hz özelliği ile Pixel’e sahip olan 32 inç 4K oyun monitörünü (model 32GS95UE) içeriyor. Seri, ayrıca ultra geniş kavisli ekranlara sahip 39 ve 34 inçlik modellerini de sunuyor.

Kısayol tuşu veya joystickin yön anahtarıyla kolayca yönetilen yenilik, kullanıcıların oynadıkları oyun türüne göre en uygun ekran çözünürlüğü ve yenileme hızı kombinasyonunu anında uygulamalarına olanak tanıyor.

32 inç UltraGear OLED, Dual-Hz özelliğine ek olarak hareket bulanıklığını ortadan kaldırmaya, netliği artırmaya ve dinamik oyun deneyimi sunmaya yardımcı olan tepki süresiyle de öne çıkıyor.

İLGİLİ HABER Vodafone Grubu CDP A Listesinde Yer Aldı
LG Electronics (LG), üstün oyun deneyimleri sağlamak üzere tasarlanan en yeni UltraGear OLED oyun monitörleri serisini tanıttı.

32GS95UE, minimal ekran çerçeveleri ve güçlü, incelikli sesiyle kullanıcı deneyimini daha da geliştiriyor. LG’nin dört tarafı neredeyse çerçevesiz tasarımı, ekrandaki aksiyondan uzaklaşmayan çarpıcı bir görüntü sağlıyor.

lg2.jpg

Monitör, Pixel Sound teknolojisi ve iki woofer ve DTS Virtual:X desteği içeren öne bakan entegre ses sistemiyle heyecan verici, üç boyutlu bir ses ortamı yaratıyor. Hoparlörler akıllıca OLED panelinin arkasına gizlenerek harici hoparlör ihtiyacını ortadan kaldırıyor ve değerli masa alanından tasarruf sağlıyor.

Ergonomik Avantajlar Sağlıyor

LG UltraGear OLED oyun monitörleri aynı zamanda şık estetiği verimli kablo yönetimiyle kusursuz bir şekilde bütünleştiren yeni Unity Hexagonal tasarımlı arka kapağı da içeriyor. Bu yıl tanıtılan ince “L Stand” ergonomik avantajlar, sağlamlık ve alan verimliliği sunuyor.

LG’nin 2024 UltraGear OLED oyun monitörü serisi, yeni 32 inç, 34 ve 39 inç kavisli modellerin yanı sıra iki adet 45 inç monitör ve bir 27 inç monitör modellerini de sunuyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen LG Electronics Business Solutions Company Başkan Yardımcısı ve BT İş Bölümü Başkanı Lee Yoon-suk, “LG’nin yeni UltraGear OLED oyun monitörleri serisi, çığır açan teknolojiler ve çeşitli boyut ve form faktörleriyle oyun deneyimini üst düzeye çıkarıyor. LG, son derece tatmin edici bir görsel ve işitsel performans sunan yenilikçi ürünler tasarlayarak, oyun monitörü segmentine liderlik etmeye ve oyuncuların ihtiyaçlarını karşılamaya kendini adamıştır.” ifadelerini kullandı.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler