SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

LG Smart TV’ler Zengin İçerikleriyle Öne Çıkıyor

LG Electronics (LG) Smart TV'lerinde, kullanıcıların bireysel tercih ve ilgi alanlarına yönelik yeni uygulamalar sunarken, kullanıcılar farklı yaşam ve tarzlarına evlerindeki ekranlarından kolayca erişilebiliyor.

Yayınlanma:
ABONE OL

LG’den yapılan yazılı açıklamaya göre, her yaştan bireyi yaşam boyu öğrenme yolculuğunda destekleyen yeni LG Smart TV hizmetleri, kullanıcıların öğrenme ihtiyaçlarını, bilgi ve kişisel gelişim beklentilerini karşılıyor.

Hizmetlere eklenen Udemy, lider bir çevrim içi beceri geliştirme pazarı ve öğrenme platformu olarak tanınırken, ilk televizyon ürününün LG TV’lerde piyasaya sürülmesiyle dikkat çekiyor. Udemy, 75’ten fazla dilde 3 binden fazla konuda 200 binden fazla kursa erişim sunuyor. Bireylere ve kuruluşlara esneklik ve etkili beceri geliştirme olanağı sağlıyor. 67 milyon öğrenciye fayda sağlayan geçmişe sahip olan Udemy, kullanıcıların kazandıkları bilgilerle başarılarını artırmalarına olanak tanıyor.

Platform, programlama ve veri biliminden liderlik ve ekip oluşturmaya kadar kullanıcıların kişisel ve mesleki gelişimine göre tasarlanırken, 70 binden fazla küresel eğitmen tarafından oluşturulan geniş bir kurs yelpazesi sunuyor. Ders önerileri, öğrencilerin ilgi alanlarını ve hedeflerini analiz edip eşleştiren yapay zeka sistemlerinin gücü kullanılarak bireylere göre kişiselleştirilebiliyor.

İLGİLİ HABER Vodafone Grubu CDP A Listesinde Yer Aldı
LG Electronics (LG) Smart TV'lerinde, kullanıcıların bireysel tercih ve ilgi alanlarına yönelik yeni uygulamalar sunarken, kullanıcılar farklı yaşam ve tarzlarına evlerindeki ekranlarından kolayca erişilebiliyor.

LG Smart TV’ler aynı zamanda çocuklar için öğrenme platformları da sağlıyor. ABCmouse, öğrenciler için binlerce bireysel öğrenme etkinliği sunan, 2 ila 8 yaş arası çocuklara yönelik kapsamlı, araştırmalarla onaylanmış bir dijital öğrenme çözümü olarak LG Smart TV’lerdeki yerini alıyor.

Eğitim uzmanları tarafından tasarlanan programda çocuklar, okuma, yabancı dil, matematik, fen bilimleri, sağlık, sosyal bilgiler, sanat ve müzik gibi alanların da dahil olduğu öğrenme deneyimlerinin dinamik dünyasına LG Smart TV’ler aracılığıyla ulaşabiliyor.

Ayrıca, dünyaca sevilen karakterler Pinkfong ve Baby Shark’ın yer aldığı ilgi çekici şarkılar ve hikayeler sunan The Pinkfong Company’nin dijital eğitim içeriğiyle etkileşimli öğrenmenin keyfine ulaşılabiliyor. LG’nin webOS platformunda yakında yayınlanacak olan Baby Shark World for Kids uygulaması, televizyon için optimize edilmiş arayüzle İngilizce öğrenme, sağlıklı alışkanlıklar geliştirme, şarkı söyleme, ritimle dans etme ve filmlerin sinema versiyonlarının keyfini çıkarma gibi deneyimler vaat ediyor.

LG CES 2024’e Ürünlerini Sergileyecek

LG Smart TV’ler, çeşitli gündelik oyunlarla eğlence deneyimini de üst düzeye çıkarıyor. Sesli yapay zeka oyunlarının önde gelen yaratıcılarından Volley, dünya çapında 20 milyondan fazla oyuncunun keyif aldığı “Jeopardy!” de dahil olmak üzere en iyi oyunlarını doğrudan LG Smart TV’lerin büyük ekranlarına taşıdı.

Wemade Play tarafından geliştirilen bir web3 gündelik bulmaca oyunu olan Anipang Match, Wemıx Play blockchain oyun platformuna oyna-kazan modelini entegre ederek sevimli karakterleriyle kullanıcıları memnun ediyor ve jeton ödülleri sunuyor. İlk kez Smart TV’de yayınlanacak uygulama, hareket sensörlü LG Sihirli Kumanda aracılığıyla daha sürükleyici bir oyun deneyimi yaratıyor.

Kullanıcılar, popüler spor giyim markası Alo Yoga’nın her seviyeye yönelik uzman liderliğinde yoga, fitness, farkındalık, kişisel bakım ve beslenme programları sunan ödüllü bütünsel sağlıklı yaşam platformu Alo Moves ile sağlıklarına ve sağlıklı yaşamlarına öncelik verebiliyor. Kullanıcıların evleri, dijital sanat platformu şirketi Dasverse tarafından geliştirilen teknolojiler sayesinde LG Smart TV’ler, sanat eserlerine hayat veren görsel olarak büyüleyici kalite sunuyor.

LG’nin akıllı, iyi bir yaşam yaratmaya yönelik son yenilikleri ve başarıları, 9-12 Ocak tarihleri ​​arasında CES 2024’te şirketin standında sergilenecek.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler