SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Togg LinkedIn’in 2023 En İyi Startup’lar Listesinde Birinci Sırada

Togg, "LinkedIn En İyi Startup'lar 2023" listesinde birinci sırada yer alarak hızla büyüyen ve en yetenekli işgücünü çeken yeni şirketleri belirlemek amacıyla hazırlanan listede lider konumda bulunuyor.

Yayınlanma:
ABONE OL

Togg, “Bir otomobilden fazlası” vizyonu doğrultusunda, çeşitli sektörlerden iş ortaklarıyla işbirliği yaparak geleceğin mobilite alanını şekillendirmeyi hedefliyor. Bu başarılı girişim, Türkiye’deki şirketler arasında yapılan sıralamada, “istihdam artışı”, “şirket ve mevcut çalışanlarla etkileşim”, “iş ilgisi” ve “en iyi yetenekleri çekme” gibi kriterlerin dikkate alındığı bir liste oluşturularak bir numarada yer aldı.

Açıklamada konuya ilişkin görüşlerine yer verilen Togg Üst Yöneticisi (CEO) Gürcan Karakaş, “LinkedIn En İyi Startup’lar 2023” listesinde başarıyla yer almaktan büyük memnuniyet duyduklarını dile getirdi.

Karakaş, şunları kaydetti; İnovasyon, büyüme ve alanının en iyilerini ekibimize katma kararlılığımızın meyvelerini toplamaktan mutluluk duyuyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana insan ve güven odaklı bir kurum kültürüyle gelişiyoruz. Şirketimizi akıllı cihazımız T10X, dijital deneyim platformumuz Trumore, temiz enerji çözümlerimiz Trugo ve Siro ile yarattığımız değer ağıyla büyütürken, yeniliklere ve öğrenmeye açık, duygusal istikrarı ve entelektüel sermayesi olan, insanlarla pozitif iletişim kurmayı tercih eden çalışanlarımızla güçleniyoruz. Bu başarıya ulaşmamızda katkısı olan tüm ekip arkadaşlarıma ve iş ortaklarımıza teşekkürlerimi sunuyorum. Hep daha iyisi için çalışmayı sürdüreceğiz.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler