SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Turkcell, Gaming İstanbul’da NVIDIA GeForce NOW Powered by GAME+ ile E-Spor Deneyimi Sunuyor

Turkcell'in bulut tabanlı oyun platformu NVIDIA GeForce NOW powered by GAME+'ın (GAME+) sponsor olduğu Gaming İstanbul (GIST) başlıyor.

Yayınlanma:
ABONE OL

Gaming İstanbul’un (GIST) sponsoru olarak ön plana çıkan GeForce NOW Powered by GAME+, Türkiye’nin en büyük e-spor etkinliği olan GIST’te yer alacak.

GAME+ standı, 22-24 Eylül tarihlerinde İstanbul Yenikapı’daki Dr. Mimar Kadir Topbaş Gösteri ve Sanat Merkezi’nde ziyaretçilere özel aboneliklerden oyuncu aksesuarlarına kadar birçok sürprizle dolu olacak!

Etkinlikte GAME+ standını ziyaret edenler, dünyanın en popüler bulut oyun hizmetlerinden NVIDIA GeForce NOW’ı deneyimleme şansına sahip olacak. Katılımcılar, oyun oynamak için gereken güçlü donanım ihtiyacını ortadan kaldırıp tüm bilgisayarları oyun bilgisayarına dönüştüren bulut oyun teknolojisi NVIDIA GeForce NOW’ı GAME+ iş birliği sayesinde test edebilecek.

İLGİLİ HABER Teknosa Yeni Mağazasını Edirne’de Açtı
Turkcell'in bulut tabanlı oyun platformu NVIDIA GeForce NOW powered by GAME+'ın (GAME+) sponsor olduğu Gaming İstanbul (GIST) başlıyor.

NVIDIA GeForce NOW powered by GAME+’ı deneyimleyen ziyaretçiler, “Cyberpunk 2077”, “The Witcher” serisi, “Fortnite”, “League of Legends”, “Apex Legends” gibi 650’den fazla oyunu Türkiye’deki sunucular üzerinden 1080p çözünürlükte ve 60 FPS’te akıcı bir şekilde oynayabilecek.

Ayrıca GAME+ standını ziyaret edenler, çeşitli oyun kurgularıyla da hediyeler kazanacak. Ayrıca pek çok önemli marka, oyun ve kuruluşun katılacağı Gaming İstanbul’da yeni oyunlar tanıtılacak, birbirinden eğlenceli cihazlar oyunseverlerin beğenisine sunulacak, ödüllü turnuvalar yapılacak.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler