SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Yeni Nesil Ev İnterneti: Vodafone’dan Dev Kampanya!

Vodafone, evde keyifli ve kaliteli internet deneyimi yaşamak isteyen aileler için sunduğu Vodafone Ev İnterneti'ni yeni kampanyalarla geliştirmeye devam ediyor.

Yayınlanma:
ABONE OL

Vodafone, evde keyifli ve kaliteli internet deneyimi yaşamak isteyen ailelere yönelik Vodafone Ev İnterneti’ni yeni kampanyalarla güçlendiriyor.

Geniş fiber hizmetiyle ev kullanıcılarının hayatını kolaylaştıran Vodafone, “Vodafone Ev İnterneti Çok Uyguna Geldi” sloganıyla başlatılan yeni kampanyasında, tüm altyapılarda 100 Mbps hıza kadar fiber interneti modem dahil sadece 375 TL’ye sunacak.

Böylece müşteriler, uygun fiyata Vodafone Ev İnterneti’nin yüksek hız ve kesintisiz bağlantı gücünden faydalanabilecek.

İLGİLİ HABER Teknosa Yeni Mağazasını Edirne’de Açtı
Vodafone, evde keyifli ve kaliteli internet deneyimi yaşamak isteyen aileler için sunduğu Vodafone Ev İnterneti'ni yeni kampanyalarla geliştirmeye devam ediyor.

Diğer yandan, Vodafone Ev İnterneti’ne gelen mobil faturalı Vodafone’lular, Vodafone Ev İnterneti Butiği’nde geçerli “500 TL Her Şey Yanımda” çeki ile de evin teknoloji ihtiyaçlarını uygun fiyatlarla karşılama imkanı bulacak.

Vodafone Ev İnterneti’ne gelenler, “Her Şey Yanımda” hediye çekinin yanı sıra içerik platformu üyelik hediyelerinden ek fatura indirimine kadar birçok teknoloji ve eğlence faydasından birini seçebilecek.

Açıklamada konuya ilişkin değerlendirmesine yer verilen Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin, şunları kaydetti:

“Vodafone olarak, farklı altyapılarla desteklenen geniş fiber hizmetimizle sabit geniş bantta fark yaratmaya devam ediyoruz. Günümüzde fiber internet, internet bağlantı kalitesi olarak en iyi ürün. ‘Vodafone Ev İnterneti Çok Uyguna Geldi’ anlayışıyla sunduğumuz yeni Vodafone Ev İnterneti kampanyamızla tüm altyapılarda 100 Mbps hıza kadar fiber interneti modem dahil 375 TL’ye sunuyoruz. Böylece müşterilerimiz, hem fiber teknolojisine uygun fiyatla geçiş yapabilecek hem de kesintisiz ve yüksek hızlı internetin keyfini doyasıya çıkarabilecek. Ayrıca, Vodafone Ev İnterneti’ne gelen mobil faturalı müşterilerimiz, teknoloji ihtiyaçlarını uygun fiyatlarla karşılama imkanı bulacak. Vodafone olarak, memnuniyet odaklı yaklaşımımızla müşterilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz.”

Açıklamaya göre, Vodafone Ev İnterneti’ne gelen mobil faturalı hat sahipleri, onlara özel hediyeler arasından seçimini Vodafone Yanımda’ya ev interneti hesapları ile giriş yaparak gerçekleştirebiliyor. Müşteriler, alternatifler arasından seçimini yapıyor ve seçtiği alternatifin yönergelerine göre aktivasyon adımlarını tamamlıyor.

VodafoneEv İnterneti’nin yeni kampanyasından faydalanmak isteyen müşterilerin, Vodafone mağazalarını, “vodafone.com.tr “veya Vodafone Yanımda mobil uygulamasını ziyaret etmeleri yeterli oluyor.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler