SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Ardahan Yöresel Ürünleri Darıca’da Satışta

Kocaeli'nin Darıca ilçesinde bu yıl ikincisi düzenlenen "Ardahanlılar Yöresel Tanıtım Günleri" başladı.

Yayınlanma:
ABONE OL

Cami Mahallesi Kapalı Pazar Alanı’nda gerçekleştirilen tanıtım günlerinin açışında Kur’an-ı Kerim okundu, şehitler için dua edildi.

Pençe-Kilit Harekatı bölgesinde 12 askerin şehit olması ve 28 Aralık’ta Kuzey Marmara Otoyolu’nun Sakarya kesiminde yaşanan zincirleme trafik kazasında hayatını kaybedenler dolayısıyla etkinlikteki konser ve eğlence etkinlikleri kaldırıldı.

Alanda Ardahan’ın yanı sıra Kars ve Iğdır yörelerine ait peynir, tereyağı, bal, şekli dolayısıyla “uzun elma” olarak nitelendirilen ve coğrafi işaret tescil belgesi alan elma gibi yöresel ürünler satışa sunuldu.

İLGİLİ HABER İl Göç İdaresi Müdürlüğü Personeli Kan Bağışı yaptı
Kocaeli'nin Darıca ilçesinde bu yıl ikincisi düzenlenen "Ardahanlılar Yöresel Tanıtım Günleri" başladı.

Açılışta konuşan AK Parti Kocaeli Milletvekili Veysal Tipioğlu, gelen şehit haberlerinden dolayı konser ve eğlence etkinliklerini kaldıran organizasyon komitesine teşekkür etti.

Programa, Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, AK Parti Darıca İlçe Başkanı Köksal Şakar, İYİ Parti Darıca İlçe Başkanı Soner Kartal, Darıca Ardahanlılar Derneği Başkanı Bülent Işık, siyasi parti ve sivil toplum kuruluş temsilcisi ile vatandaşlar katıldı.

Etkinlik, 3 Ocak’ta sona erecek.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler