SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Flo’nun Yeni Sneaker Koleksiyonu: Rahatlık ve Şıklık Bir Arada!

Flo, hem casual giyimin hem de spor kombinlerin tamamlayıcısı olan sneaker ayakkabılardan hazırladığı koleksiyonunda birçok alternatif sunuyor.

Yayınlanma:
ABONE OL

Flo, hem casual giyim tarzının hem de spor kombinlerin vazgeçilmezi olan sneaker ayakkabılardan oluşan yeni koleksiyonuyla dikkatleri üzerine çekiyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre modadan ödün vermeden rahatlığı arayanların vazgeçilmezi olan sneaker ayakkabılar, bu sezonda da favori konumunda.

Flo, sneaker koleksiyonunda kadın, erkek ve çocuklar için birçok alternatif sunuyor. Siyah, beyaz ve taba renklerinin öne çıktığı kadın koleksiyonunda, kalın taban ve renkli şerit detayları dikkati çekiyor. Skinny jean, ceket, etek, gömlek ve elbiselerle uyum yakalayan sneaker ayakkabılar tüm kombinleri tamamlıyor.

İLGİLİ HABER Bilet Dükkanı Akıllı Seyahat Dünyasına Hoş Geldin İndirimi Başlattı
Flo, hem casual giyimin hem de spor kombinlerin tamamlayıcısı olan sneaker ayakkabılardan hazırladığı koleksiyonunda birçok alternatif sunuyor.

Erkekler için hem sportif hem casual kombinlere uyum sağlayan sneaker ayakkabılar siyah, beyaz ve gri gibi tüm kombinleri tamamlayacak birbirinden farklı renklerle dikkati çekiyor. Kalın tabanlı tasarımlar, bağcık ve logolarla renklenen sneakerlar sokak modasının nabzını tutuyor. Ofisten hafta sonu aktivitelerine kadar her alanda konforu, esnekliği ve şıklığı bir arada sunan sneaker ayakkabılar birçok alternatif barındırıyor.

Çocuk modellerinde de birçok seçeneği bulunduran ve miniklerin severek giymesini sağlayacak Flo sneaker koleksiyonu, pembe, siyah ve beyaz renkleriyle miniklerin kombinlerinin en sevimli parçası oluyor. Koleksiyon, cırt cırt ve bağcık detaylarıyla konforu ve kullanım kolaylığını aynı anda sunuyor.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler