SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Red Bull Home Ground EMEA: İstanbul Heyecanı

Red Bull Home Ground, bu yıl dördüncü kez düzenlenecek. Red Bull'un açıklamasına göre, EMEA bölgesi elemeleri bu sefer İstanbul'un tarihi atmosferiyle buluşacak. Organizasyon, 14-15 Ekim tarihlerinde gerçekleşecek.

Yayınlanma:
ABONE OL

Red Bull Home Ground, bu yıl dördüncü kez düzenlenecek ve Red Bull tarafından yapılan açıklamaya göre, organizasyonun EMEA bölgesi elemeleri, 14-15 Ekim tarihlerinde İstanbul’un tarihi atmosferini yansıtan Beyoğlu ilçesinin önemli miraslarından biri olan Grand Pera Emek Sahnesi’nde gerçekleşecek.

Büyük bir heyecanla beklenen etkinlikte, Red Bull’un FUT Esports takımları arasında Team Heretics, G2 Gozen ve FOKUS gibi güçlü ekipler, Tokyo’da düzenlenecek büyük dünya finaline katılma hakkı için mücadele edecekler. Bu organizasyon, sadece rekabetin değil, aynı zamanda futbol oyunu tutkunlarının bir araya gelerek unutulmaz bir deneyim yaşayacakları bir platform olacak.

Red Bull Home Ground EMEA elemeleri bu yıl AGON by AOC, Algida ve Paycell partnerliğinde gerçekleşecek. Avrupa’nın önde gelen takımların karşı karşıya geldiği, takım oyuncularının, influencer’ların katılım göstereceği ve Red Bull sporcusu Ferit “wtcN” Karakaya”nın alanda izleme partisi yapacağı Red Bull Home Ground EMEA Elemesi 14-15 Ekim’de gerçekleşecek. Etkinliğin Dünya Finali ise 3-5 Kasım tarihlerinde Japonya’nın başkenti Tokyo’da gerçekleşecek.

İLGİLİ HABER Bilet Dükkanı Akıllı Seyahat Dünyasına Hoş Geldin İndirimi Başlattı
Red Bull Home Ground, bu yıl dördüncü kez düzenlenecek. Red Bull'un açıklamasına göre, EMEA bölgesi elemeleri bu sefer İstanbul'un tarihi atmosferiyle buluşacak. Organizasyon, 14-15 Ekim tarihlerinde gerçekleşecek.

VALORANT kadın liginin en prestijli turnuvası olan VCT Game Changers Dünya Şampiyonu G2 Gozen takımının da katılacağı Red Bull Home Ground EMEA elemeleri, üst lig seviyesinde yapılacak ilk profesyonel karma turnuva olarak da tarihe geçecek.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler