SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Ankara’da Patlatılan Paketten Kıyafet Çıktı

Ankara Haberleri... Ankara’da Dikmen Caddesi üzerinde ve TBMM yakınlarındaki şüpheli valiz polis kontrolünde patlatıldı. Valiz içerisinden kıyafet çıktı.

Yayınlanma:
ABONE OL

Ankara Haberleri – Ankara’nın Çankaya ilçesi Dikmen Caddesinde, Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) yakınlarında şüpheli bir valiz ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi.

Polis ekipleri geniş güvenlik önlemleri aldı. Yol güvenlik önlemleri nedeniyle trafiğe kapatıldı.

Bomba imha ekipleri tarafından şüpheli valiz kontrollü bir şekilde patlatıldı.

İLGİLİ HABER Ankara’nın En Büyük Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Hizmet Vermeye Başladı
Ankara Haberleri... Ankara’da Dikmen Caddesi üzerinde ve TBMM yakınlarındaki şüpheli valiz polis kontrolünde patlatıldı. Valiz içerisinden kıyafet çıktı.

Patlatılan valizin içerisinden ise kıyafet çıktı.

Valizi akli dengesi yerinde olmayan bir kişinin koyduğu iddia edildi.

Ankara Emniyeti: Şüpheli paket uygulaması yapılacaktır

Fünye ile patlatma yapmadan önce Ankara Emniyet Müdürlüğü’nün sosyal medya platformu X hesabından yapılan paylaşımda, “Çankaya Dikmen Pazaryeri çevresinde güvenlik önlemleri alınarak, bomba imha uzmanlarımız tarafından şüpheli paket uygulaması yapılacaktır. Vatandaşlarımızın paniğe kapılmaması hususu kamuoyuna saygıyla duyurulur.” denildi.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler