SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Osmangazi İlçesi’nde Gerçekleşen Operasyonda Aranan Şahıslar Tutuklandı

Bursa'nın Osmangazi ilçesinde yapılan uygulamalarda 4 aranan şahıs yakalandı.

Yayınlanma:
ABONE OL

Osmangazi İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen operasyonlarda, toplam 4 aranan şahıs yakalanırken, bir işletmede ruhsatsız silah ele geçirildi ve trafikte 22 bin 241 TL para cezası uygulandı.

Bursa İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, Asayiş Şube Müdürlüğü koordinesinde, Narkotik, Çevik Kuvvet, TEM, KOM, Trafik Denetleme Şube Müdürlükleri ile Osmangazi İlçe Emniyet Müdürlüğü personellerinin katılımıyla hareketli ve sabit yol uygulamalarının gerçekleştirildiği bildirildi.

Açıklamada, 656 kişinin UYAP sorgulamasının yapıldığı belirtilirken, şu ifadelere yer verildi:

İLGİLİ HABER Bursa’da 3 Gencin Öldüğü Trafik Kazasıyla İlgili Davada Sanık Hükümle Tahliye Edildi
Bursa'nın Osmangazi ilçesinde yapılan uygulamalarda 4 aranan şahıs yakalandı.

“Değişik suçlardan aranmaları bulunan toplam 4 şahıs yakalanmıştır. Bir işletmede ruhsatsız silah ele geçirilmiş, diğer bir işletmeye ise 4207 sayılı kanuna muhalefetten işlem yapılmıştır. Ayrıca toplam 173 araç kontrol edilmiş, 15 araca toplam 22 bin 241 TL trafik para cezası uygulanmıştır.”

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler