SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Eski Suluca Ve Kemiklialan Köy Yolu Yeniden Ulaşıma Açılıyor

Çanakkale'nin Lapseki ilçe Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz, 1915 Çanakkale Köprüsü'nün inşaat çalışmaları nedeniyle bir süre trafiğe kapatılan eski Suluca ve Kemiklialan köy yolunun yeniden ulaşıma açılacağını bildirdi.

Yayınlanma:
ABONE OL

Yılmaz, gazetecilere yaptığı açıklamada, köprü inşaatının başlamasıyla eski Suluca ve Kemiklialan köyleri ile Umurbey beldesine giden, yolcu taşımacılığı yapan araçların kullandığı yolun trafiğe kapatıldığını hatırlattı.

Yolun kısa süre içinde tekrar açılacağını belirten Yılmaz, “Dumlupınar Caddesi’nde bizim eski Suluca köyü yolu olarak bildiğimiz köprünün altından geçen yol, köprünün yapım sürecinde güvenlik nedeniyle trafiğe kapatılıştı. O bölgeye taşımacılık yapan ve vatandaşların talepleri doğrultusunda yaptığımız girişimler neticesinde bu yıl kısa zamanda tekrar trafiğe açılacak.” dedi.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler