SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

CNN Ekibi Çatışmanın Tam Ortasında Kaldı

CNN ekibi çatışmaların yaşandığı yerden gelişmeleri aktarırken muhabir Ward ve yanındakiler, duydukları patlamaların hemen ardından siper aldılar.

Yayınlanma:
ABONE OL

Uluslararası medya kuruluşları, İsrail-Filistin çatışmasını yakından takip ederken sıcak anların yaşanması dikkatlerden kaçmadı. Bölgeye giden gazetelerin ve televizyon kanallarının temsilcileri, gelişmeleri anbean aktarmaya çalıştı.

İsrail-Gazze sınırına yakın bir noktadan yayın yapan CNN International ekibi ise çatışmaların tam ortasında kaldı. CNN’in Uluslararası Baş Muhabiri Clarissa Ward ve beraberindekiler, roket bombardımanının ardından siper almak durumunda kaldı.

Ward ve ekibi, İsrail-Gazze sınırında gerçekleştirilen saldırılar sonrası alanı gezerken, ağır roket atışları duyduklarını söyledi. Ekip daha sonra koşmaya başladı ve kendilerini korumaya almaya çalıştılar. Aralarında geçen diyalog kameraya yansıdı.

İLGİLİ HABER Güney Afrikalı Bakan Pandor İsrail İstihbaratının Kendisini Tehdit Ettiğini Söyledi
CNN ekibi çatışmaların yaşandığı yerden gelişmeleri aktarırken muhabir Ward ve yanındakiler, duydukları patlamaların hemen ardından siper aldılar.

Daha sonra yaşadıklarını özetleyen Ward, şunları söyledi:

Sadece beş dakika uzaklıktayız. Gazze o tarafta. Gökyüzünde birçok jetin sesini duyabiliyoruz. Demir Kubbe’nin, roketlerden birkaçını yakaladığını da duyabiliyoruz.

Bu bölgeye geldik çünkü burası sıfır noktası. Hamas, bir kamyonetle geldi. Sınır duvarını aştıkları ilk yer burasıydı.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler