SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Fulya Öztürk’e Kudüs’te Bir Tehdit Daha: Sabah 4’te Yine Arandım

CNN Türk Özel Haberler Şefi Fulya Öztürk, İsrail ve Hamas arasında gerçekleşen savaşı takip etmek ve son dakikaları aktarmak için gittiği İsrail'de telefonla tehdit edildi.

Yayınlanma:
ABONE OL

Sabah bir paylaşım da daha bulunun Fulya Öztürk, “Sabah 4’te yine arandım. Numara tekrar aranmıyor.” diye belirtti.

İsrail ve Hamas arasında yaşanan savaşı takip eden CNN Türk Özel Haberler Şefi Fulya Öztürk ve kameraman Halil Kahraman, telefonla yine tehdit edildi.

CNN Türk yayınına bağlanarak Hande Fırat’a konuşma yapan Öztürk şöyle dedi:

İLGİLİ HABER Güney Afrikalı Bakan Pandor İsrail İstihbaratının Kendisini Tehdit Ettiğini Söyledi
CNN Türk Özel Haberler Şefi Fulya Öztürk, İsrail ve Hamas arasında gerçekleşen savaşı takip etmek ve son dakikaları aktarmak için gittiği İsrail'de telefonla tehdit edildi.

“0221 dört rakamlı bir telefon beni aradı. Telefondan hemen sonra tweet attım. Kısık sesli bir adamdı. “Sen İsrail’de misin?” diye defalarca söyledi. Bir şeyler daha söyledi ama tam anlayamadım. “Kendine dikkat et, yine arayacağım” dedi. Bu telefon tek başına bir şey ifade etmiyor olabilir ama bunun geçmişi var. İsrailli Telegram sayfalarında benim fotoğraflarımı paylaşıyorlardı. Ben bunları en başta çok önemsemedim açıkçası. Ben İsrail hattı kullanıyorum. Bunu da çok kimse bilmez açıkçası. O yüzden şaşırdım. Beni sadece rejiden arıyorlar. Başka bir numara aramıyor. Dolayısıyla bu 4 rakamlı numarayı görünce şaşırdım. Büyükelçiliği aradım hemen. Gerekli yerlerle de konuşuyorum. Şuan ben ve ekip arkadaşlarım gayet iyiyiz.” diye belirtti.

“SABAH 4’TE YİNE ARANDIM”

İsrail’de telefonla tehdit alan Fulya Öztürk, gündüz saatlerinde sosyal medya hesabından bir paylaşım da daha bulundu. Öztürk, ‘Sabah 4’te yine arandım’ ifadelerine yer verdi.

fulya.png

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler