SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

‘Hamas Öldürdü’ Denilen Kamyon Arkasındaki Shani Louk Hayatta

Hamas'ın İsrail'de bir müzik festivaline yaptığı saldırıda öne sürülen Shani Louk'un annesi, kızının ölmediğini, hayatta olduğunu ve Gazze'de bir hastanede tedavi edildiğini duyurdu.

Yayınlanma:
ABONE OL

Hamas’ın İsrail’de bir festivalde yaptığı saldırıyla öldürdüğü düşünülen 22 yaşındaki Almanya vatandaşı Shani Louk’un annesi Ricarda, olayla alakalı açıklama yaparak, kızının ölmediğini, hâlâ hayatta olduğunu ve Gazze’de ağır yaralı bir şekilde hastanede tedavi altında olduğunu belirtti.

shani-3.jpg

Ricarda, daha önce yaptığı duyuruda, bir kadının Hamas tarafından kaçırıldığına yönelik görüntülerdeki kişinin Louk olduğunu saçlarından ve vücudundaki dövmelerinden kimliğinin belirlendiğini ve kendisinin hayatını kaybettiğinden şüphelendiklerini dile getirmişti.

İLGİLİ HABER Avustralya’da 6 Kişiyi Bıçaklayarak Öldüren Saldırganın Kadınları Hedeflediği Belirlendi
Hamas'ın İsrail'de bir müzik festivaline yaptığı saldırıda öne sürülen Shani Louk'un annesi, kızının ölmediğini, hayatta olduğunu ve Gazze'de bir hastanede tedavi edildiğini duyurdu.

shani-5.jpg

İsviçreli haber sitesi Blick’in yaptığı haberine göre, Louk’un ailesinin, bugün gerçekleştirdiği açıklamada, kadının başından ağır yaralanmış bir halde Gazze’de hastanede tedavi gördüğünü belirtti.

NTV kanalına konuşma yapan anne, ismi belirsiz Filistinli kaynaklardan bilgi aldığını belirterek, “Artık Shani’nin hayatta olduğuna dair bilgiye sahibiz” bilgisini verdi.

shani-6.jpg

Louk’un ciddi şekilde yaralı olduğunu söyleyen Ricarda, olaya dair Alman hükümetinden yardım talep etti.
Hamas’ın, İsrail’in güneyine saldırı başlattığı o gün, bölgedeki “Tribe of Superova” adlı müzik festivaline düzenlediği baskın sonrasında 260 kişinin hayatını kaybettiği açıklanmıştı.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler