SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

İran İstihbarat Başkanı İsrail’e Tehditte Bulundu

Gazze saldırılarına tepki: İran İstihbarat Başkanı, İsrail'e karşı ciddi bir bedel ödeneceği konusunda uyarıyor. İşte, detaylar...

Yayınlanma:
ABONE OL

İran İstihbarat Başkanı İsmail Hatib, Siyonist İsrail rejiminin Gazze’de Filistin halkına yönelik menfur saldırılarına karşı güçlü bir uyarıda bulundu. Hatib, ABD ve diğer İsrail destekçisi hükümetleri, İsrail’in suçlarına verdikleri destekten dolayı bölge halkı ve özgürlük arayışındaki insanlar tarafından cezalandırılacaklarını belirtti.

Hatib ayrıca Siyonist rejimi ve destekçilerini, Gazze’ye karşı işledikleri suçların ciddi, yıkıcı ve vahim bir şekilde intikam alınacağı konusunda uyardı. Açıklamasında, “İsrail rejimi hiçbir zaman güvenli olmayacak. Toplumsal çatışma ve siyasi sorunlar hem içeriden hem de dışarıdan artacak.” dedi.

Başkan Hatib, Siyonist rejimin Filistin’e yönelik zulmünün İsrail ile ilişkilerin normalleşme sürecini onarılamaz bir şekilde bozduğunu vurguladı. Ayrıca Siyonist rejimle ilişkileri normalleştirerek ABD’yi yatıştırmaya çalışan hükümetlere, ilişkilerin normalleştirme çabalarının artık sonuçsuz kalacağını hatırlattı.

İLGİLİ HABER Güney Afrikalı Bakan Pandor İsrail İstihbaratının Kendisini Tehdit Ettiğini Söyledi
Gazze saldırılarına tepki: İran İstihbarat Başkanı, İsrail'e karşı ciddi bir bedel ödeneceği konusunda uyarıyor. İşte, detaylar...

iran-istihbarat-baskani2.jpg

Gazze, Hamas direnişçilerinin 7 Ekim’de gerçekleştirdiği bir operasyonun ardından İsrail’in sürekli bombardımanına maruz kaldı. Bu operasyonlar sonucunda Gazze Şeridi’nde çoğunluğu sivil en az 4 bin 385 Filistinli hayatını kaybetti.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler