SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Son Dakika: Filistin’de 3 Günlük Yas İlan Edildi!

İsrail'in el-Ehli Baptist Hastanesi’ne yaptığı saldırıda 500’den fazla kişinin ölmesi sonrasında Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas, 3 günlük yas ilan edildiğini duyurdu.

Yayınlanma:
ABONE OL

İsrail‘in, Hamas’ın Aksa Tufanı baskınını bahanesine sığınarak Gazze‘de başlattığı sivil katliam 11. gününü geride bırakırken el-Ehli Baptist Hastanesi’nin vurulması sonrasında 500’den fazla insanın hayatını kaybettiği belirtildi.

İçerisinde 1000’den fazla hasta, hasta yakını, doktor ve sığınmacının bulunduğu belirlenen el-Ehli Baptist Hastanesine düzenlenen saldırıda 500’den fazla insan can verdi.

Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas, İsrail’in Gazze’deki el-Ehli Baptist Hastanesine düzenlediği saldırıda sivillerin hayatını kaybetmesiyle birlikte 3 günlük yas ilan edildiğini duyurdu.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler