SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Karamürsel Kaymakamı 8. Sınıf Öğrencilerine LGS Hazırlık Kitapları Dağıttı

Karamürsel Kaymakamı Osman Aslan Canbaba, 8. sınıf öğrencileri için düzenlenen Liselere Geçiş Sınavı'na (LGS) hazırlık kapsamında kaynak kitaplar dağıttı.

Yayınlanma:
ABONE OL

Karamürsel Kaymakamı Osman Aslan Canbaba, 8. sınıf öğrencilerine yönelik Liselere Geçiş Sınavı (LGS) hazırlıkları için kaynak kitaplar dağıttı. İlçedeki 778 ortaokul öğrencisine ulaştırılan kitaplar, Kaymakamlık tarafından temin edilen 6 ders setinden oluşuyor.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Çakır ile Şehit Hüseyin Güldal Ortaokulu’ndaki dağıtım törenine katılan Kaymakam Canbaba, öğrencilerin sınavlarda başarılı olmaları için çok çalışmaları gerektiğini belirterek, geleceğin teminatı çocukların ihtiyaçlarının giderilmesi için imkanları seferber edeceklerini söyledi.

“Evlatlarımızın daha iyi yetişmesi ve emin adımlarla geleceğe yürümesi bizler için son derece önemli.” diyen Canbaba, matematik, fen bilimleri, Türkçe, inkılap tarihi, İngilizce ve din kültüründen oluşan setin öğrencilerin gelişimlerine faydalı olacağına inandığını aktardı.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler