SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Edirne Ticaret Borsası TOGG’u Teslim Aldı

Edirne Ticaret Borsası (ETB) Yönetim Kurulu Başkanı Özay Öztürk, Türkiye'nin yerli ve milli otomobili TOGG'u teslim almanın sevincini paylaştı.

Yayınlanma:
ABONE OL

Edirne Ticaret Borsası (ETB), Türkiye’nin yerli ve milli otomobili olan Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG) markasını teslim aldı.

ETB Yönetim Kurulu Başkanı Özay Öztürk, yazılı açıklamasında, yerli elektrikli otomobili teslim almanın mutluluğunu ve teknolojik devrimin bir parçası olmanın gururunu dile getirdi.

Öztürk, aracın sadece bir otomobil değil, aynı zamanda gerçek anlamda yüksek teknolojili bir akıllı cihaz olduğunu vurgulayarak, Türkiye’nin otomotiv sektöründeki bu çığır açan adımını öne çıkardı.

İLGİLİ HABER Sabiha Gökçen Havalimanı’nı Bayram Tatilinde 1 Milyondan Fazla Yolcu Kullandı
Edirne Ticaret Borsası (ETB) Yönetim Kurulu Başkanı Özay Öztürk, Türkiye'nin yerli ve milli otomobili TOGG'u teslim almanın sevincini paylaştı.

Togg’un kısa zamanda daha yaygınlaşacağını belirten Öztürk, şunları kaydetti:

“Dünya ve Türkiye otomobil pazarında büyük başarılara imza atacağından şüphemiz yoktur. Birliğimiz öncülüğüne oluşturulan Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG) tarafından üretilen otomobili borsamıza kazandırdık. Projenin hayata geçirilmesine öncülük eden Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, otomobil fabrikasının kurulmasında etkin rol oynayan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’na, bakanlarımıza, tüm yatırımcı kuruluşlarımıza, çalışanlara ve emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum. Aracın borsamıza ve ilimize hayırlı olmasını diliyorum.”

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler