SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

İstanbul’da Deprem mi Oldu? 5 Ekim Son Depremler Listesi

İstanbul’da 4.5 büyüklüğünde deprem olduğu iddiaları sosyal medyada yayılırken kısa sürede bu konuda bir bilgilendirme yapıldı. Peki ama gerçekten de İstanbul’da deprem oldu mu?

Yayınlanma:
ABONE OL

Son dakika depremler AFAD ve Kandilli tarafından sosyal medyada bilgilendirme amacıyla paylaşılmaktadır. Yurt genelinde meydana gelen sarsıntılar iki kurum tarafından yakından takip edilmekte ve bu veriler ışığında ise birçok bölgede irili ufaklı depremler yaşandığı görülmektedir.

Son dakika depremler Kandilli ve AFAD tarafından listelenmektedir. Deprem kuşağında yer alan ülkemizde neredeyse her gün sarsıntılar yaşanmaktadır. En son nerede deprem oldu sorusunun cevabını arayan vatandaşlarda Kandilli ve AFAD’ı yakından takip etmektedir.

En Son Nerede Deprem Oldu?

AFAD’dan alınan son bilgilere göre; 4 Ekim Çarşamba gününde saat 10.58’de Hatay’ın Samandağ ilçesinde 4 büyüklüğünde bir deprem yaşandığı gözlemlenmiştir.

İLGİLİ HABER Tekirdağ-İstanbul Kara Yolunda Bayram Tatilinden Dönüş Yoğunluğu Yaşanıyor
İstanbul’da 4.5 büyüklüğünde deprem olduğu iddiaları sosyal medyada yayılırken kısa sürede bu konuda bir bilgilendirme yapıldı. Peki ama gerçekten de İstanbul’da deprem oldu mu?

Ancak İstanbul’da 4.5 büyüklüğünde bir deprem olduğu haberinin sosyal medyada yayılmasından sonra bunun asılsız olduğu kısa sürede ortaya çıkmıştır.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler