SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Kızılay Mardin Artuklu’dan Kur’an öğrencilerine ziyaret

Mardin Artuklu Kızılay Şubesi bu yıl ikincisi düzenlediği aktiflik kapsamında cami ve Kur'an kurslarına katılan 2 bin öğrenciye süt ve kek ikramında bulundu.

Yayınlanma:
ABONE OL

Şehmus EDİS (MARDİN İGFA)
Türk Kızılay’ı Artuklu Şube İdaresi, Bayan Kızılay Ünitesi, Mardin Kızılay Toplum Merkezi, Kızılay Gönüllüleri ve Artuklu İlçe Müftüsü Abdullah Işık iştiraki ile gerçekleştirilen aktiflikte Yaz Kur’an kurslarında eğitim gören çocuklara Türk Kızılay Derneği tanıtıldı.

Kızılay Artuklu Lideri Şehmus Arı ziyaret esnasında yaptığı açıklamada “,Kızılay’ın çok kıymetli bir yeterlilik hareketi olduğunu belirterek, çocuklara küçük yaşlarda Yeterliliği, Yardımlaşmayı, Kan Bağışını ve Afetlere hazır bir toplum şuurunun verilmesi gerektiğini söz etti.

Hayırseverlerin katkılarıyla Artuklu İlçe Müftülüğü’ne bağlı yirmi Cami ve Kur’an kursunda eğitim gören 2 bine yakın çocuğa süt ve kek ikramında bulunulduklarını belirten Arı,” Sağlanan takviyeden ötürü başta hayırsever vatandaşımız olmak üzere, Artuklu ilçe Müftüsü Abdullah Işık ve Kur’an Kursu hocalarına teşekkür ediyorum” dedi.

İLGİLİ HABER Sabiha Gökçen Havalimanı’nı Bayram Tatilinde 1 Milyondan Fazla Yolcu Kullandı
Mardin Artuklu Kızılay Şubesi bu yıl ikincisi düzenlediği aktiflik kapsamında cami ve Kur'an kurslarına katılan 2 bin öğrenciye süt ve kek ikramında bulundu.


Kızılay Artuklu Şubesi’ nin bu aktifliği çekilen hatıra fotoğrafları ile son buldu.

katkılarıyla Artuklu İlçe Müftülüğü’ne bağlı yirmi Cami ve Kur’an kursunda eğitim gören 2000′ e yakın çocuğa süt ve kek ikramında bulunuldu.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler