SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Mehmet Akalın “Emekliler için çabamız devam edecek!”

ÂLÂ Parti Edirne Milletvekili Prof. Dr. Mehmet Akalın emeklilerin sesi oldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan'a seçimden evvel emeklilere verdiği vaatleri hatırlatan Akalın" İktidar emeklileri yeniden yalnız bıraktı, açlığa terk etti." dedi.

Yayınlanma:
ABONE OL

Erdoğan DEMİR/ Keşan Postası (EDİRNE İGFA)
Memur, personel, esnaf ve çiftçi emeklilerinin temmuz devrindeki 6 aylık artırımı yüzde 25’e çıkarıldı. Lakin yüzde 25’lik artırım, daha evvel 5 bin 500 liradan 7 bin 500 liraya yükseltilen en düşük emekli aylığına uygulanmayacak. Emekli artırımları yalnızca kök aylıklara yapılacak.

Konuyu ait değerlendirmede bulunan Vekil Akalın Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı verdiği kelamları tutmamakla eleştirerek:” Cumhurbaşkanı Erdoğan tekrar yapacağını yaptı enflasyon gün ve gün artarken, eserlerin fiyatları sabit yerinde durmazken onca yıl ülkemiz için çalışıp, emek veren emeklileri tekrar yok saydı. Emeklileri enflasyona ezdirdi, görmezden geldi, seçimden evvel tabiri caizse yalvardığı emeklilere verdiği kelamı yeniden tekrar tutmadı. Cumhurbaşkanı Erdoğan emeklilere verdiği kelamı tutmalı, emeklileri daha da fazla ezdirmemeli. Emeklilerin haklarını ebediyen savunacağız. Emeklilerin yüzü gülene kadar gayretimize devam edeceğiz” dedi.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler