SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Rus Turizm Elçileri Rus Anıtı’nın Önünde Unutulmaz Bir Konser Verdi

Çanakkale'nin Gelibolu ilçesine gelen Rus turizm elçilerinden oluşan grup, Rus Anıtı'nda konser verdi.

Yayınlanma:
ABONE OL

Çanakkale’nin Gelibolu ilçesine gelen Rus turizm elçilerinden oluşan 31 kişilik grup, Gelibolu’daki Rus Anıtı’nda unutulmaz bir konser sergiledi.

Sanatçılar, turizmciler, yazarlar, dergi editörleri, hekimler ve bilim insanlarının yer aldığı bu özel Rus ekibi, Türkiye-Rusya İşbirliği Araştırma ve Uygulama Merkezi (TURUSIA) Müdürü Prof. Dr. Vedat Çalışkan ile birlikte Gelibolu Belediye Başkanı Mustafa Özacar’ı ziyaret etti.

Başkan Özacar, Rus misafirlere jest olarak belediyenin yayını olan “Türk Rus Kardeşliği 100 Yaşında” adlı kitabı hediye etti.

İLGİLİ HABER Tekirdağ-İstanbul Kara Yolunda Bayram Tatilinden Dönüş Yoğunluğu Yaşanıyor
Çanakkale'nin Gelibolu ilçesine gelen Rus turizm elçilerinden oluşan grup, Rus Anıtı'nda konser verdi.

“Singing Bus” (Şarkı söyleyen otobüs) Projesi kapsamında Türkiye’nin çeşitli illerini ziyaret eden turizm elçileri daha sonra ilçedeki Rus Anıtı’nda konser verdi.

Rus turistler konserlerine yarın Çanakkale Barış Korosu ile Turhan Mildon Kültür Merkezi’nde, sonraki gün de Troya Müzesi’nde devam edecek.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler