SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Tırdan Düşen Demir Parçası Otomobillerin Lastiklerini Patlattı

Osmangazi Köprüsü'nde meydana gelen olayda, bir tırın düşen demir parçası sonucu 10 otomobilin lastiği patladı.

Yayınlanma:
ABONE OL

Osmangazi Köprüsü’nde meydana gelen olayda, bir tırın düşen demir parçası sonucu 10 otomobilin lastiği patladı.

Köprüde görevli polis ekipleri, güvenlik kameralarını inceleyerek olayın 14 Eylül Perşembe günü akşam saatlerinde gerçekleştiğini tespit etti. Bu sırada köprüyü kullanan bazı araçların lastikleri, demir parçasının neden olduğu hasar sonucu yol kenarında peş peşe patladı ve sürücüler zorunlu olarak durmak zorunda kaldı.

Olay yerine giden ekipler, sürücülere yardımcı olmak ve yol güvenliğini sağlamak için harekete geçti. Araç sahiplerinin lastik değiştirme işlemleri sırasında, isteyenler için tutanak düzenlemek konusunda da yardımcı oldular. Bu sayede olayın neden olduğu maddi zararlar kayıt altına alındı ve ilgili sigorta süreçleri başlatıldı.

İLGİLİ HABER Edirne’de Uyuşturucu Operasyonunda 4 Şüpheli Gözaltına Alındı
Osmangazi Köprüsü'nde meydana gelen olayda, bir tırın düşen demir parçası sonucu 10 otomobilin lastiği patladı.

Geriye dönük köprü kamera görüntülerini inceleyen polis lastiklerin patlamasına, bir tırın düşürdüğü demir parçasının neden olduğunu belirledi.

Tırın plakası tespit edilerek sürücüsüne “trafiği tehlikeye düşürmekten ve uygunsuz yük taşımadan” ceza uygulandı.

Araçların köprü üzerinde peş peşe beklemesi vatandaş kamerasına da yansıdı.

Otoyol Yatırım ve İşletme AŞ’den yapılan açıklamada da perşembe günü Osmangazi Köprüsü’nden geçen bir tırdan parça düşmesi sonucu araçların lastiklerinin patladığı belirtilerek olayda yaralanan olmadığı, trafik akışının kontrollü sağlandığı kaydedildi.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler