SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Uyuşturucu Ticareti Yaptığı İddiasıyla Yakalanan Şüpheli Tutuklandı

İstanbul Zeytinburnu'nda uyuşturucu ticareti yaptığı iddiasıyla yakalanan şüpheli, cezaevine gönderildi.

Yayınlanma:
ABONE OL

Emniyet Müdürlüğü ekipleri, gözlem ve saha çalışması yürüttükleri Veliefendi Mahallesi’ndeki 2 ikamette uyuşturucu madde ticareti yapıldığını belirledi.
Adreslere yönelik eş zamanlı operasyonda, şüpheli S.S. gözaltına alındı. Aramalarda 110 kök Hint keneviri, 2 kilo 665 gram ağırlığında kurutulmuş Hint keneviri, 1 pompalı tüfek, tüfeğe ait 100 fişek, uyuşturucu üretiminde kullanılan havalandırma borusu, led ışık ve çeşitli kimyasal maddeler ele geçirildi.
Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen S.S, çıkarıldığı nöbetçi sulh ceza hakimliğince, “uyuşturucu veya uyarıcı madde imal ve ticareti” ve “6136 sayılı silah kanununa muhalefet” suçlarından tutuklandı.

author avatar
Özge Tekeli
27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberx.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum. 27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberx.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

İlgili Haberler