SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

YSK Başkanı Ahmet Yener Malatya’da Ziyaret ve İncelemelerde Bulundu

YSK Başkanı Ahmet Yener, Malatya'da ziyaret ve incelemelerde bulundu. Seçim Kurulu personelleriyle bir araya gelen Yener seçim öncesi durum değerlendirmesi yaptı.

Yayınlanma:
ABONE OL

Yüksek Seçim Kurulu (YSK) Başkanı Ahmet Yener, Kahramanmaraş merkezli 6 Şubat 2023’teki depremlerden etkilenen Malatya’da çeşitli ziyaret ve incelemelerde bulundu.

Deprem bölgesindeki ziyaret ve incelemeleri kapsamında kente gelen Yener, Malatya Cumhuriyet Başsavcılığı toplantı salonunda seçim kurulu hakimleri ve personeliyle bir araya geldi.
Toplantı gazetecilerin görüntü almasının ardından basına kapalı devam etti.
Yener, daha sonra İl Seçim Kuruluna geçti. Burada hizmet veren il ile ilçe seçim kurulu personeliyle görüşen Yener, sorunları dinledi.

Yener’e ziyaret ve incelemelerinde Yüksek Seçim Kurulu üyeleri Orhan Usta ve Battal Öğüt ile Malatya Cumhuriyet Başsavcısı Ömer Mete eşlik etti.

author avatar
Özge Tekeli
27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberx.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum. 27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberx.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

İlgili Haberler