SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Klasik Otomobiller İstanbul’da Prostat Kanseri İçin Yol Aldı

Prostat kanserine karşı bilinirliği arttırmak amacıyla 40'a yakın klasik otomobilin katılımıyla "2023 The Distinguished Gentleman's Drive İstanbul" etkinliği düzenlendi.

Yayınlanma:
ABONE OL

Prostat kanserine dikkat çekmek amacıyla düzenlenen “2023 The Distinguished Gentleman’s Drive İstanbul” etkinliği, 40’a yakın klasik otomobilin katılımıyla gerçekleşti. Bu özel etkinlik, dünya genelinde birçok şehirde eş zamanlı olarak gerçekleştirildi ve İstanbul ayağı, Üsküdar’daki bir otelin bahçesinde renkli bir atmosferde düzenlendi.

1980 yılından önce üretilen klasik otomobillerin sahipleri, etkinliğe dönemin modasına uygun giyimleriyle katılarak göz kamaştırdılar. Renkli kravatlar, şık takılar ve klasik tarzın en güzel örnekleri, etkinliğin atmosferine ayrı bir zarafet kattı.

Grubun Türkiye temsilcisi Atilla Algan, etkinlik sırasında yaptığı konuşmada, dünya genelinde 150’den fazla şehirde aynı anda bu organizasyonun gerçekleştiğini vurgulayarak, prostat kanseri konusundaki bilinçliliği artırmak ve erkek sağlığını desteklemek için bir araya geldiklerini belirtti.

İLGİLİ HABER Spor Salonlarında Ciddi Enfeksiyon Riski Bulunuyor
Prostat kanserine karşı bilinirliği arttırmak amacıyla 40'a yakın klasik otomobilin katılımıyla "2023 The Distinguished Gentleman's Drive İstanbul" etkinliği düzenlendi.

Organizasyonun çıkışının, klasik motosiklet sürüşüyle başladığını, bütün dünyada ses getirince de bu sürüşün prostat kanseri ve erkek sağlığına dikkati çekmek amacına dönüştüğünü dile getiren Algan, “Organizasyon, bütün dünyada erkek sağlığıyla ilgili faaliyet yürüten en büyük sivil yardım kuruluşu olan Movember’e destek sağlamak ve bu konudaki sağlık bilincini oluşturmak için çalışıyor.” dedi.

Organizasyona destek veren Antika Otomobil Federasyonu Başkanı İlker Tayalı ise bu organizasyonda yer almanın kendileri için önemli ve keyifli olduğunu kaydetti.

Sürücüler, daha sonra otel bahçesinde sergilenen klasik otomobilleriyle şehir turuna çıktı.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler