SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa » Spor »

Nissan Türkiye Yelken Takımı Bosphorus Cup’ta İki Kategoride Birinci Oldu

Nissan Türkiye Yelken Takımı, IRC3 ve BTC2 Overall kategorilerinde birincilik ödülü kazandı. Şirketin resmi açıklamasına göre, Nissan Türkiye, 2016 yılından bu yana katıldığı yelken yarışlarında kazandığı ödül ve başarılarına bir yenisini ekledi.

Yayınlanma:
ABONE OL

Bunun bir parçası olarak, Nissan Türkiye, Bosphorus Cup’ta kendi takımlarıyla IRC1 ve IRC3 kategorilerinde yarıştı. Bu rekabet dolu etkinlikte sergiledikleri üstün performansla takdir toplayan Nissan Türkiye Yelken Takımı, zorlu yarışların ardından IRC3 ve BTC2 Overall kategorilerinde birinci olarak zafer elde etti.

Nissan Türkiye Yelken Takımı 22. Bosphorus Cup’ta, iki ayrı kupa almaya hak kazandı. Nissan ZACAPA teknesiyle yarışın IRC3 kategorisinde kazandığı birinciliğe ek olarak, BTC2 IRC3 ve IRC4 Overall’da birinci oldu. İki ayrı birincilik kupası kazanan Nissan Türkiye Yelken Takımı’nın, Bosphorus Cup’taki başarılı mücadelesi dikkati çekti.

Bosphorus Cup tarafından düzenlenen törende teknenin dümencisi Cenk Tekkaya ve tüm Nissan Türkiye Yelken Takımı’nın katılımıyla ödül takdimi gerçekleştirildi. Başarılı organizasyonda üstün performansla yarışan ekip, birincilik elde etti.

İLGİLİ HABER Ziraat Türkiye Kupası’nda Yarı Final İkinci Maçlarının Programı Belli Oldu
Nissan Türkiye Yelken Takımı, IRC3 ve BTC2 Overall kategorilerinde birincilik ödülü kazandı. Şirketin resmi açıklamasına göre, Nissan Türkiye, 2016 yılından bu yana katıldığı yelken yarışlarında kazandığı ödül ve başarılarına bir yenisini ekledi.

Nissan’ın global sürdürülebilirlik vizyonu çatısı altında yer alan karbon nötr spor faaliyetleri bilindiği üzere Nissan’ın Formula E’deki varlığıyla dikkati çekiyor. Nissan Türkiye karbon nötr sporları destekleyen bu vizyonu Türkiye’de de güçlendirmek amacıyla İstanbul’un zengin tarihini, eşsiz coğrafyasını ve çeşitli kültürünü denizde kutlayan Bosphorus Cup’ın partneri olarak karbon nötr sporları destekliyor.

22 yıldır düzenlenen Bosphorus Cup, Türkiye’nin dünya çapında tanıttığı önemli spor etkinliklerinden biri olarak bilinirken, Nissan Türkiye bu iş birliği kapsamında çevresel, sosyal ve yönetişim alanlarında sürdürülebilirlik çalışmalarına olan katkısını sağlamlaştırarak Nissan’ın sürdürülebilirlik vizyonuna hizmet ediyor.

Bu etkinlik aracılığıyla Nissan Türkiye sadece kültür ve turizm alanında katkı sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda çalışanlarına yelkenle hem karbon nötr olmayı teşvik eden hem de iş-özel yaşam dengesini destekleyen bir deneyim sunuyor.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler