SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa » Spor »

TFF’den Son Dakika EURO 2032 Açıklaması

EURO 2032 ev sahipliği için İtalya Futbol Federasyonu ile ortaklığını açıklayan TFF'den son dakika açıklaması geldi.

Yayınlanma:
ABONE OL

EURO 2032’ye ev sahipliği yapmak için adaylığını koyan başka ülke olmaması sebebiyle Türkiye ve İtalya’nın ev sahipliğini yapmaya hak kazanmasına kesin gözle bakılıyordu. Ancak TFF’den bir son dakika açıklaması geldi.

Türkiye Futbol Federasyonu resmi sitesinden yapılan açıklama şöyle:

TFF tarafından yapılan açıklamada, ”Türkiye Futbol Federasyonu olarak, Suudi Arabistan’ın 2034 FIFA Dünya Kupası’na ev sahipliği yapma niyetini memnuniyetle karşılıyor, bu girişimi kararlılıkla desteklediğimizi açıklıyoruz.

İLGİLİ HABER Bilecik’te “Okul Sporları Yıldızlar Karma Halk Oyunları Grup Müsabakaları” Sona Erdi
EURO 2032 ev sahipliği için İtalya Futbol Federasyonu ile ortaklığını açıklayan TFF'den son dakika açıklaması geldi.

Suudi Arabistan, son yıllarda futbola yaptığı yatırımlarla dünya futbolunda bir güç merkezi olarak ortaya çıkmış ve tanınmış uluslararası futbol yıldızlarının mücadele ettiği ulusal bir lig oluşturmuştur.

Uluslararası müsabakaları organize etme konusundaki başarılı geçmişini millî takımının Katar’da düzenlenen son Dünya Kupası’ndaki akılda kalıcı performansıyla birleştiren Suudi Arabistan, yetenekli ve misafirperver bir ev sahibi ülke olarak kendisini sağlam bir şekilde kanıtlamıştır.

TFF, Suudi Arabistan’ın bu zorlu ve prestijli mücadelesi için gereken uzmanlığa ve tutkuya sahip olduğuna inanmaktadır.” ifadelerine yer verildi.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler