SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Juzdan iPhone 15 Hediye Ediyor!

Akbank'ın yeni nesil ödeme platformu Juzdan, yeni yılın ilk kampanyasıyla kullanıcılarına iPhone 15 model cep telefonu hediye ediyor.

Yayınlanma:
ABONE OL

Bankadan yapılan açıklamaya göre, Juzdan kullanıcıları 31 Ocak’a kadar uygulamaya giriş yaparak her gün 1 çekiliş hakkı kazanabilecek. Ayrıca kullanıcılar alışverişlerinde kullanmak üzere Juzdan’a tanımladıkları farklı bankalardaki banka ve kredi kartları için 3, toplamda 9 çekiliş hakkı elde edebilecek. Kullanıcılar tüm adımları tamamladıklarında 61 çekiliş hakkı ile iPhone 15 kazanma şansını katlıyor.

Kampanyaya katılmak için tek koşul ise Juzdan uygulamasına giriş yapmak. Kampanya sonunda yapılacak çekilişle 10 kullanıcı iPhone 15 128 GB Black cep telefonunun sahibi olacak.

Türkiye’deki tüm banka ve kredi kartı kullanıcılarına açık olan Juzdan’ın yeni yıla özel kampanyasının kazananları 7 Şubat’ta yapılacak çekilişle belirlenecek. Talihliler 9 Şubat’ta Takvim Gazetesi’nden duyurulacak.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler