SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Cumhur İttifakı’nın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Soydan Çiftçilerle Buluştu

Cumhur İttifakı'nın Mersin Büyükşehir Belediye Başkan adayı Serdar Soydan, Silifke ilçesinde çiftçilerle bir araya geldi.

Yayınlanma:
ABONE OL

MHP adayı Soydan, bir otelde düzenlenen toplantıda, çiftçilerin yaşadığı sorunları bildiklerini söyledi.
Üreticilerle istişare ettikten sonra oluşturacakları raporu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a sunacaklarını belirten Soydan, vatandaşların yanında olacaklarını anlattı.

Soydan, yerel seçimi kazanıp Büyükşehir Belediyesi bünyesinde Tarım AŞ’yi kuracaklarını ifade ederek, “Tarım AŞ, çiftçilerimizin girdi maliyetlerini minimum seviyeye indirme noktasında fayda sağlayacak. Ziraat mühendislerimizin desteğiyle Bitki Sağlığı Merkezi oluşturacağız.” diye konuştu.

Üreticiyi destekleyeceklerini dile getiren Soydan, “Ürünlerin pazarlanması konusunda ziraat odaları ve sektör temsilcileriyle işbirliği yaparak pazarlama departmanları kuracağız.” dedi.

İLGİLİ HABER Edirne’de Jandarma Ekipleri KADES’i Tanıttı
Cumhur İttifakı'nın Mersin Büyükşehir Belediye Başkan adayı Serdar Soydan, Silifke ilçesinde çiftçilerle bir araya geldi.

Programa Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Emin Kurt, MHP İlçe Başkanı Kıvanç Derya, Silifke Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Nurettin Kaynar, Silifke Ziraat Odası Başkanı Cafer Doygun ile çiftçiler katıldı.

author avatar
Özge Tekeli
27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberx.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum. 27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberx.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

İlgili Haberler