SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Borusan Çalışanları Ve Aileleriyle BSKFest’23 Festivali Düzenledi

Borusan, 1300 çalışanı ve aileleriyle bir araya geldiği Borusan Spor Kulübü Festivali (BSKFest'23) üçüncüsünü düzenledi.

Yayınlanma:
ABONE OL

Şirketin resmi açıklamasına göre, Bahar Country’de gerçekleşen bu yılın üçüncü BSKFest’23, Borusan çalışanları ve aileleri için unutulmaz bir gün oldu. Katılımcılar, etkinlikte DJ performansları ve canlı müzik konserlerinin tadını çıkarırken, sporla, eğlenceyle ve hareketle dolu bir gün geçirdiler.

Jess Molho’nun sunduğu ve 1300 kişinin katıldığı etkinlik, çocuklar ve yetişkinler için eğlenceli aktiviteler sunarak dart, dev jenga, bowling, kano VR, icaros VR, interaktif zumba, refleks duvarı gibi çeşitli deneyimler sunmanın yanı sıra ödüllü turnuvalara da ev sahipliği yaptı.

Çocuklar için alanda atlıkarınca, mini survivor alanı, şişme oyuncaklar, MINI araç boyama aktivitesi ve trambolin yer alırken Yuvam Dünya Derneği ile çocuk atölyesi düzenlendi.

İLGİLİ HABER Bilet Dükkanı Akıllı Seyahat Dünyasına Hoş Geldin İndirimi Başlattı
Borusan, 1300 çalışanı ve aileleriyle bir araya geldiği Borusan Spor Kulübü Festivali (BSKFest'23) üçüncüsünü düzenledi.

Programda doğa ile bağ kurması hedeflenen çocuklar kuşları yakından tanıdı ve kuş gözlemcisi oldu. Ayrıca böcek bilimci gibi böceklerin peşine düşen çocuklar ağaçlarla birlikte doğadaki değişimi fark etti. Cumhuriyet’in 100. yılının da kutlandığı etkinlikte Cumhuriyet coşkusu festivale taşındı.

BSKFest’23’te Cumhuriyet’in 100. Yılı Kutlandı

Açıklamada programdaki açılış konuşmasına yer verilen Borusan Holding İnsan, İletişim, Sürdürülebilirlik Grup Başkanı ve BSK İcra Kurulu Üyesi Nursel Ölmez Ateş, festivalde Cumhuriyet’in 100. yılını, sporun enerjisiyle ve birlikte olmanın coşkusuyla karşıladıklarını belirtti.

Sporun, hareketin ve sürdürülebilirliğin odak noktası olduğu festivalde Borusanlılar ve yakınlarıyla birlikte keyifli vakit geçirmekten mutluluk duyduklarını aktaran Ateş, “Gücünü insandan alan, insan sayesinde başarıya inanan bir kurumuz. Kurum kültürümüzü de bu bakış açısıyla inşa ediyor, değer ve prensiplerimizi bu doğrultuda belirliyoruz. Bu değerler kapsamında çalışma arkadaşlarımızın eğlenerek birbirlerini tanıyabilecekleri, sosyal ilişki kurabilecekleri ortamlar yaratarak şirket içinde sevgiyi, birlik ve beraberliği beslediğimizi anlatıyoruz. BSKFest de bunun en güzel örneklerinden biri. Bugün ayrıca Cumhuriyetimizin 100. yılı kutlamalarımıza devam ediyoruz. Dayanışmadan aldığımız güçle, Atatürk’ün aydınlattığı yolda, O’nun izinden yürümeyi sürdüreceğiz.” ifadelerini kullandı.

BSK İcra Kurulu Üyesi Şükrü Karapınar da BSK ailesinin her geçen yıl daha da genişlediğini vurguladı.

Karapınar, “Borusan Spor Kulübü olarak 14 branş, 20 takım ile kurumsal liglerde ve organizasyonlarda şirketimizi temsil ediyoruz. Geçen yıl eylül ayında kayıtlı sporcu sayımız 231’di, sporcularımızın 70’i kadın, 161’i erkekti. Bugün ise toplam sporcu sayımız 364, 127’si kadın, 237’si erkek. Bugün de hem değerli sporcularımızla hem de tüm Grup şirketlerimizden Borusanlılarla beraber spor dolu bir gün geçirdik. BSK Fest’i önümüzdeki yıllarda da düzenleyerek sporun, beraberliğin coşkusunu yaşamaya devam edeceğiz.” değerlendirmesinde bulundu.

Açıklamaya göre, panelin ardından yıl boyunca çeşitli yarışmalarda derece kazanan BSK Sporcularına Ateş ve Karapınar tarafından plaket takdim edildi. BSKFest’23, sanatçı Melek Mosso’nun performansıyla sona erdi.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler