SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Efsane Rock Grubu AC/DC İstanbul’a Geliyor! İstanbul Rock’n Roll’a Doyacak

Dünyaca ün kazanmış olan rock grubu AC/DC, 50’nci yılını kutlamak amaçlı çıktıkları dünya turnesi kapsamında İstanbul'a geliyor.

Yayınlanma:
ABONE OL

Rock müziğinin efsane grubu AC/DC, kuruluşunun 50’nci senesini büyük bir dünya turnesi yaparak kutluyor. Ünlü grup bu turne kapsamında Türkiye’ye de uğruyor. Hafızalara kazınan rock parçalarıyla dünya genelinde büyük bir hayrana sahip olan AC/DC, İstanbul’da olacak konserlerinde rock müziği hayranlarına unutulmaz bir gece yaşatacak.

Efsane Rock Grubu AC/DC Ne Zaman İstanbul’a Gelecek?

ac-dc.jpg

Dave Evans’ın solistliğini gerçekleştirdiği grup, 20 Ekim tarihinde Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi’nde İstanbullu hayranlarıyla bir araya gelecek. Grup, Kuruçeşme Açıkhava’da kuruluşunun 50’nci senesini hayranlarıyla kutlayacak.

İLGİLİ HABER Bilet Dükkanı Akıllı Seyahat Dünyasına Hoş Geldin İndirimi Başlattı
Dünyaca ün kazanmış olan rock grubu AC/DC, 50’nci yılını kutlamak amaçlı çıktıkları dünya turnesi kapsamında İstanbul'a geliyor.

ac-dc3.jpeg

AC/DC hayranlarının ve rock müziğine doymak isteyenlerin büyük bir sabırsızlıkla bekledikleri konserin biletleri bugün Biletix’ten satışa çıktı.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler