SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Biden’dan İsrail’e Tam Destek

ABD Başkanı Joe Biden, İsrail-Hamas ve Rusya-Ukrayna savaşlarıyla ilgili açıklamalrda bulundu.

Yayınlanma:
ABONE OL

ABD Başkanı Joe Biden ulusa seslendi.

Biden’in ulusa sesleniş konuşmasındaki açıklamaları şöyle:

Konuşmasına bu gece alınacak kararların gelecek yılları etkileyeceğini söyleyerek başlayana Biden, ”Filistinli vatandaşların hayatlarını kaybetmelerinden dolayı üzgünüm. Masum Filistinlilerin yaşadıklarını görmezden gelemeyiz. Ancak Hamas Filistinlileri temsil etmiyor, onları canlı bir kalkan olarak kullanıyor.” dedi.

İLGİLİ HABER Güney Afrikalı Bakan Pandor İsrail İstihbaratının Kendisini Tehdit Ettiğini Söyledi
ABD Başkanı Joe Biden, İsrail-Hamas ve Rusya-Ukrayna savaşlarıyla ilgili açıklamalrda bulundu.

Ortadoğu’da daha iyi bir gelecek inşa etmek için ellerinde geleni yapacaklarını söyleyen ABD Başkanı, ”İsrail’i korumak için elimizden geleni yapacağız. Bu sebeple Hem Ukrayna’nın hem de İsrail’in savunulmasına yardımcı olmak için Kongre’den daha önce görülmemiş bir fon talep edeceğim.” ifadelerini kullandı.

İslamofobiyi yerle bir etmeleri gerektiğini belirten Biden, ”11 Eylül’de gördüğümüz İslamofobi tekrardan başladı.” dedi.

Hamas gibi terör örgütlerinin ve Putin gibi diktatörlerin kazanmasına izin verilmemeli diyen Biden, Amerika’nın dünyaya katkı sağlayan bir ışık olduğunu söyledi.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler