SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Kassam Tugayları: İsrail’de 50’den Fazla Askeri Nokta Hedef Alındı

Hamas'ın silahlı kanadı İzzeddin el-Kassam Tugayları, İsrail'in güneyinde 50'den fazla askeri noktanın hedef alındığını duyurdu.

Yayınlanma:
ABONE OL

Kassam Tugaylarından yapılan yazılı açıklamada, İsrail’e saldırılara ilişkin bilgi verildi.

İsrail’in güneyinde 50’den fazla askeri noktaya eş zamanlı saldırılar düzenlendiği belirtilen açıklamada, İsrail’in savunma hattının delindiği kaydedildi.

İsrail’in yoğun roket atışları altında gerçekleştirilen saldırılardan 25’inin devam ettiği aktarıldı.

İLGİLİ HABER Güney Afrikalı Bakan Pandor İsrail İstihbaratının Kendisini Tehdit Ettiğini Söyledi
Hamas'ın silahlı kanadı İzzeddin el-Kassam Tugayları, İsrail'in güneyinde 50'den fazla askeri noktanın hedef alındığını duyurdu.

Kassam Tugaylarına bağlı internet siteleri ve sosyal medya hesaplarından, İsrail ordusuna ait mevzilerin silahlı gruplarca ve insansız hava araçlarıyla hedef alındığı anlara ilişkin görüntüler paylaşıldı.

Öte yandan İslami Cihad Hareketi’nin silahlı kanadı Kudüs Seriyyelerine bağlı hesaplardan da Filistinli grupların İsrail’in güneyindeki askeri noktalara düzenlediği baskınların görüntüleri paylaşıldı.

“Aksa Tufanı” operasyonu

Kassam Tugayları, bu sabah İsrail’e “Aksa Tufanı” adıyla kapsamlı saldırı başlattığını duyurmuştu. Gazze’den İsrail yönüne binlerce roket atılırken silahlı gruplar da bölgedeki yerleşim yerlerine girmişti.

İsrail ordusu da onlarca savaş uçağıyla Gazze Şeridi’ne saldırı başlatmıştı.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler