SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Manisa’nın yüz akı GES’leri üretiyor

MASKİ Genel Müdürlüğü, Manisa merkez ve Alaşehir’de inşa ettiği güneş güç santralleriyle bugüne kadar 28 milyon TL elektrik üretimi yaptı.

Yayınlanma:
ABONE OL

MANİSA (İGFA) – Manisa Su ve Kanalizasyon Yönetimi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, yenilenebilir güç kaynaklarını da kullanarak kıymetli projelere imza atıyor.

Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanlığında yürütülen güneş güç santrali yatırımları sonrasında birinci olarak Manisa merkez atıksu arıtma tesisi ile Yunusemre’nin Seyitli mahallesinde toplam 2 megavat gücünde tesisler inşa edildi. Akabinde içinde bulunduğumuz 2023 yılında Alaşehir Atıksu Arıtma Tesisinin olduğu alanda 1 megavatlık bir tesis daha Manisa’nın geleceğine kazandırıldı.

İLGİLİ HABER Rönesans Gayrimenkul Yatırım AŞ Halka Açılıyor
MASKİ Genel Müdürlüğü, Manisa merkez ve Alaşehir’de inşa ettiği güneş güç santralleriyle bugüne kadar 28 milyon TL elektrik üretimi yaptı.

MASKİ Genel Müdürlüğü, Yunusemre ilçesi Seyitli mahallesinde 5 megavatlık bir tesis daha inşa ediyor.

Çalışmaların son etaba geldiği tesis ile üretilen elektrik ölçüsü daha üst düzeylere taşınacak.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler