SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, AA’nın “Yılın Kareleri” Oylamasına Katıldı

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Anadolu Ajansının (AA) gözünden 2023'e damga vuran olaylara ait fotoğrafların yer aldığı "Yılın Kareleri" oylamasına katıldı.

Yayınlanma:
ABONE OL

AA muhabirleri ve foto muhabirlerinin yurt içi ve dışında 2023 yılı boyunca çektiği fotoğrafları inceleyen Aktaş, “Haber”, “Çevre ve Yaşam”, “Spor”, “Deprem: Umut” ve “Gazze: Kanıt” kategorilerindeki fotoğrafları oyladı.

Aktaş, “Deprem: Umut” kategorisinde Özkan Bilgin tarafından çekilen “Termal kurtarma” başlıklı, “Gazze: Kanıt” kategorisinde de Mustafa Hassona’nın “Toz duman” fotoğrafını seçti.

Ayrıca Aktaş, “Haber” kategorisinde Mehmet Akif Parlak’ın “Sel aldı”, “Çevre-Yaşam”da Hamit Yalçın’ın “Masal ülkesi”, “Spor”da ise Ömer Sercan Karkuş’un “Mete’nin nişanı” başlıklı kareleri tercih etti.

author avatar
Özge Tekeli
27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberx.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum. 27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberx.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

İlgili Haberler