SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

İstanbul Valiliği 10 Ekim Dünya Evsizler Günü’nde Çalışma Başlattı

İstanbul Valisi Davut Gül, 10 Ekim Dünya Evsizler Günü kapsamında yaptığı paylaşımda, ekiplerin hiç kimsenin dışarıda yaşamaması için sokak sokak tarama yaptığını belirtti.

Yayınlanma:
ABONE OL

İstanbul Valisi Davut Gül, 10 Ekim Dünya Evsizler Günü kapsamında şehir genelinde gerçekleştirilen toplu çalışmaya dair bilgileri paylaştı.

Vali Gül, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Bugün 10 Ekim Dünya Evsizler Günü. Ekiplerimiz, hiç kimsenin sokakta yaşamaması için yoğun bir şekilde sokak sokak tarama yapıyor. İnsanı yaşat ki devlet yaşasın.” ifadelerini kullandı.

Vali Gül’ün paylaşımında, polis memuru ve zabıta personelinin bir evsiz kadını koruma altına aldığı anı gösteren etkileyici bir fotoğraf da yer aldı. Şehir genelinde gerçekleştirilen bu toplu çabanın, evsiz vatandaşların durumlarına duyarlılık ve yardım eli uzatma amacını taşıdığı belirtildi.

İLGİLİ HABER Vakıflar Bölge Müdürlüğünden Edirne ve Kırklareli’nde Her Gün 500 Kişiye İftar
İstanbul Valisi Davut Gül, 10 Ekim Dünya Evsizler Günü kapsamında yaptığı paylaşımda, ekiplerin hiç kimsenin dışarıda yaşamaması için sokak sokak tarama yaptığını belirtti.

Vali Gül, paylaşımında ayrıca, “Herkesin bir çatısı, sıcak bir yatağı olmalı. Şehrimizi, birlikte daha yaşanabilir kılmak için gayret gösteriyoruz.” dedi.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler