SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

MHP Karamürsel İlçe Başkanı ve Yönetimi Okulları Ziyaret Etti

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Karamürsel İlçe Başkanı Adnan Göktekin ve yönetim kurulu üyeleri, ilçedeki okulları ziyaret etti.

Yayınlanma:
ABONE OL

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Karamürsel İlçe Başkanı Adnan Göktekin ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, ilçedeki eğitim kurumlarını ziyaret ederek okul yöneticilerinden çalışmalar hakkında detaylı bilgiler aldı.

Göktekin ve beraberindeki MHP heyeti, Amiral Karamürsel, Kaymakam Hikmet Özbağcı, Güzelkıyı, Necdet Calp, 4 Temmuz, Karamürsel Nazmi Oğuz, Bekir İlhami-Fatma Nedime Calp ve Ahmet Gazanfer Bilge ilkokullarını ziyaret etti.

Ziyaretlerin ardından gazetecilere açıklama yapan Göktekin, milleti ve ülkeyi geleceğe güvenle taşımak ve çağdaş uygarlık düzeyinin üstüne çıkarmak için birinci şartın eğitim olduğunu vurguladı.

İLGİLİ HABER Vakıflar Bölge Müdürlüğünden Edirne ve Kırklareli’nde Her Gün 500 Kişiye İftar
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Karamürsel İlçe Başkanı Adnan Göktekin ve yönetim kurulu üyeleri, ilçedeki okulları ziyaret etti.

Bu anlamda çocukların en güzel şekilde yetiştirilmesinin herkesin ortak hedefi olduğunu aktaran Göktekin, “Çünkü iyi yetişmiş, ülkesini ve dünyayı tanıyan donanımlı nesiller, hem kendilerinin geleceği hem de ülkemizin ve dünyamızın geleceği açısından son derece önemlidir.” diye konuştu.

Göktekin, itfaiye personeli Osman ve eşi Ebru Erbay’ın oğulları Aytun Miraç Erbay’a SMA TİP 1 hastalığı teşhisi konulduğunu anımsatarak, “Şimdilerde 3 aylık olan Miraç bebek için Kocaeli Valiliğinden izin alınarak yardım kampanyasına başlandı. Bebeğimizin tedavisi için Milli Eğitim Müdürlükleriyle ortak planlanan yardım kampanyası kapsamında fikir alışverişinde bulunduk.” dedi.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler