SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Quick Finans Borçlanma Aracı İhracına Hazırlanıyor

Quick Finans, 350 milyon TL'ye kadar borçlanma aracı ihraç edecek.

Yayınlanma:
ABONE OL

Quick Finans, Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) tarafından onaylanan başvurusu sonucunda, 350 milyon TL’ye kadar borçlanma aracı ihraç etme hazırlıklarına başladı.

Şirket, SPK’nın kabul ettiği başvuru ile ödenmiş sermayesini 787 milyon TL’ye çıkardı ve sermaye piyasası aracı ihraç belgesiyle 350 milyon TL’lik borçlanma aracı ihracı gerçekleştirecek.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Quick Finans Genel Müdürü Nihat Karadağ, borçlanma aracı ihracıyla yaratacakları kaynakların yatırımcılara değer kazandıracağını ve finansman erişimi konusunda piyasaların yaşadığı sıkıntılara hızlı ve acil çözüm getireceğini bildirdi.

İLGİLİ HABER Vakıflar Bölge Müdürlüğünden Edirne ve Kırklareli’nde Her Gün 500 Kişiye İftar
Quick Finans, 350 milyon TL'ye kadar borçlanma aracı ihraç edecek.

Karadağ, “Finansman şirketlerinin en önemli özelliklerinden biri, finansmanın tabana yayılması ve geniş kesimlerin finansman kaynaklarına ulaşılabilirliğinin sağlanmasıdır. Güçlü sermaye yapımızın yanında borçlanma aracı ihracı ile de sermaye piyasalarından yaratacağımız kaynaklar, piyasalardaki güç ve potansiyelimizi daha da yükseltecek.” ifadelerini kullandı.

Kredilerin Tamamı KOBİ’lere

Nihat Karadağ, yeni nesil finansman şirketi olduklarını ve tarımdan otomotive, konuttan ticarete kadar geniş bir yelpazede finansman ürünleri sunduklarını vurguladı.

Karadağ, “Tüm kredi ürünlerini, Fatura Koruma Sigortası, Bina Tamamlama Sigortası gibi sigorta ürünleri ve Poliçe Prim Kredisi ile destekliyoruz. Kredi portföyünün tamamına yakını KOBİ’lere kullandırılan kredilerden oluşuyor. KOBİ’lerin tedarik, stok ve yatırımlarına yönelik ihtiyaçlarını karşılamaya devam edeceğiz.” açıklamasında bulundu.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler