SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Sakarya Hastane Bölgesi İçin Büyük Otopark Projesi İhalesi Başlıyor

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, hastane bölgesinde 530 araçlık otopark için ihaleye çıkılacağını bildirdi.

Yayınlanma:
ABONE OL

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, hastane bölgesinde parklanma sorununa çözüm olacak önemli bir projeyi hayata geçirmeye hazırlanıyor.

Toplamda 4 bin 561 metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilecek olan 530 araçlık otopark projesi için 29 Eylül Cuma günü yapım ihalesi düzenlenecek.

Eğitim ve Araştırma Hastanesi, 106 yataklı Acil Durum Hastanesi, Afet Koordinasyon Merkezi, eczaneler ve Büyükşehir Belediyesi Tıp Merkezi ile Ticaret Merkezi gibi önemli tesislerin bulunduğu bölgede, bu proje ile parklanma sorununun kökten çözülmesi hedefleniyor.

İLGİLİ HABER Eceabat’ta Tarım Sektör Toplantısı Düzenlendi
Sakarya Büyükşehir Belediyesi, hastane bölgesinde 530 araçlık otopark için ihaleye çıkılacağını bildirdi.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Yüce, otopark projesinin hayırlı olması temennisinde bulundu.

Sağlıkta Sakarya’nın üssü haline gelen bölgede parklanmaya etkili bir çözüm sunacaklarını aktaran Yüce, “Hastane bölgemiz Eğitim ve Araştırma Hastanesi, 250 yataklı Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi, 106 yataklı Acil Durum Hastanesi, Afet Koordinasyon Merkezi ve eczaneler bu bölgede yer alıyor. Aynı zamanda Tıp Merkezi ile Ticaret Merkezimiz de burada tamamlanıyor. İnşallah hayata geçireceğimiz projeyle bölgenin otopark sorununu çözeceğiz.” ifadelerini kullandı.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler