SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Cemal Enginyurt’tan Mehmet Şimşek’e Sert Tepki: “Adaletiniz Batsın, Yazıklar Olsun”

Demokrat Parti Genel Başkan Yardımcısı Cemal Enginyurt, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a emeklilik konusunda tepki gösterdikten sonra bu sefer rotayı Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek’e çevirdi.

Yayınlanma:
ABONE OL

Emeklilere verilen 5.000 TL ikramiye açıklamasını yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ilk tepki Demokrat Parti Genel Başkan Yardımcısı Cemal Enginyurt’tan geldi. Çalışan emekliler hariç bir defaya mahsus olmak üzere gerçekleştirilen bu rakama tepki gösteren Enginyurt, Erdoğan’ın emekli zammını es geçmesini sert bir dille eleştirdi.

Enginyurt ilk tepki olarak, “Kabine sonrası müjde dediniz,#EmeklininUmudu nu yükseltiniz. #emekli zam beklerken, okula giden çocuğa harçlık misali, 5 bin TL bir kereye mahsus ikramiye verdiniz. Çalışan emekliyi ezdiniz geçtiniz. Şimdi de zam için yılbaşını gösterdiniz. Bu Millet bunu unutursa, YAZIK YAZIK.” ifadelerini kullandı.

Son olarak da Mehmet Şimşek’i eleştiren Enginyurt, “Mehmet Şimşek, enflasyonun sebebi olarak Memur,İşçi ve Emekli ücretlerine yapılacak yüksek zamları gösterdi. Demek ki ne olacak? Yılbaşında #Emekli #MEMURLAR #Kamuİşçisi büyük bir hayal kırıklığı yaşayacak. Adaletiniz batsın, YAZIKLAR olsun.” paylaşımında bulundu.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler