SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Ev Sahibini Öldüren Şüpheli Yakalandı

Bursa'da kahvehanede bir kişinin silahla vurularak öldürülmesine ilişkin şüpheli gözaltına alındı.

Yayınlanma:
ABONE OL

Bursa’nın Yıldırım ilçesinde dün yaşanan Ümit Er’in (57) öldürülme olayıyla ilgili olarak aranan şüpheli, polis ekiplerince kısa sürede yakalandı.

Kiracısı olduğu belirtilen 30 yaşındaki Metin A., kahvehanede gerçekleşen cinayetle ilgili sorgulanmak üzere gözaltına alındı.

Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği’ne getirilen Metin A, işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

İLGİLİ HABER Tıra Arkadan Çarpan Yolcu Otobüsündeki 10 Kişi Yaralandı
Bursa'da kahvehanede bir kişinin silahla vurularak öldürülmesine ilişkin şüpheli gözaltına alındı.

Metin A’nın, ifadesinde, ev sahibi Er ile aralarında yaklaşık 6 aydır kira bedeli anlaşmazlığı olduğunu ve bu nedenle silahlı saldırıyı gerçekleştirdiğini itiraf ettiği öğrenildi.

Çınarönü Mahallesi Aydın Caddesi’nde dün bir kahvehanede arkadaşlarıyla oturan Ümit Er’e çitin dışından tabancayla iki el ateş eden Metin A. kaçmıştı. Ağır yaralanan Er, kaldırıldığı Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yaşamını yitirmişti.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler