SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Kılıçdaroğlu Adnan Menderes ve Turgut Özal’ın Anıt Mezarlarını Ziyaret Etti

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 8. Cumhurbaşkanı Turgut Özal ile eski Başbakanlardan Adnan Menderes'in anıt mezarlarını ziyaret etti.

Yayınlanma:
ABONE OL

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 8. Cumhurbaşkanı Turgut Özal ve eski Başbakanlardan Adnan Menderes’in anıt mezarlarını ziyaret etti. Bu ziyarete, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve CHP’li Canan Kaftancıoğlu da eşlik etti.

Kemal Kılıçdaroğlu, Topkapı’daki anıt mezarlara gelerek, Adnan Menderes, Dışişleri Bakanı Fatin Rüştü Zorlu ve Maliye Bakanı Hasan Polatkan’ın idam edilişlerinin 62. yılında anılarına saygı gösterdi ve çiçek bıraktı. Ziyaret sırasında Menderes, Zorlu ve Polatkan için dua edildi.

kilicdaroglu-anit-mezarlari-ziyaret-etti2-min.jpg

İLGİLİ HABER Sabiha Gökçen Havalimanı’nı Bayram Tatilinde 1 Milyondan Fazla Yolcu Kullandı
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 8. Cumhurbaşkanı Turgut Özal ile eski Başbakanlardan Adnan Menderes'in anıt mezarlarını ziyaret etti.

Kılıçdaroğlu, ziyaretin devamında Adnan Menderes’in özel kalem müdürlüğünü yapmış olan gazeteci Mustafa Şevket Tarı ile bir süre sohbet etti.

Kemal Kılıçdaroğlu, Adnan Menderes’in anıt mezarı ziyaretinin ardından 8. Cumhurbaşkanı Turgut Özal’ın mezarına da çiçek bırakarak, Türk siyasi tarihine duyduğu saygıyı bir kez daha ifade etti.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler