SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Mehmet Ali Erbil Genç Sevgilisinin Doğum Gününü Kutladı: Erbil’in Sevgilisi Gülseren Ceylan Kimdir?

Mehmet Ali Erbil'in Gülseren Ceylan'a yazdığı doğum günü mesajı ise gündem oldu.

Yayınlanma:
ABONE OL

Kısa bir zaman önce Gülseren Ceylan ile aşk yolculuğuna başlayan Mehmet Ali Erbil, sevgilisinin doğum gününü kutlamak üzere sosyal medya üzerinden paylaşım yaptı.

mehmet-1.jpg

26 yaşında olan Gülseren Ceylan ile yeni bir başlanğıca yelken açan Mehmet Ali Erbil evlilik kararı vermesiyle magazin gündemine bomba gibi oturdu. Geçtiğimiz günlerde ilişkilerini açıklayan ikiliden Gülseren Ceylan telefonla bağlantı kurduğu Söylemezsem Olmaz programında şunları ifade etmişti:

İLGİLİ HABER Tıra Arkadan Çarpan Yolcu Otobüsündeki 10 Kişi Yaralandı
Mehmet Ali Erbil'in Gülseren Ceylan'a yazdığı doğum günü mesajı ise gündem oldu.

“Öncellikle ben 24 değil 26 yaşındayım. Mehmet Ali Erbil’in kriterlerine uyuyorum. 5 ay önce tanıştık 2 aydır da beraber yaşıyoruz. Ailem ilişkimden haberdar ve onaylıyor. Ailem Almanya’da yaşıyor, bir süre orada yaşayıp ülkeye geldim.

Mehmet Ali Erbil ile ciddi bir yoldayız, bütün ailesi de biliyor. Mali’yi tanıyan herkes ondan neden etkilendiğimi bilir. Durumun parayla ilgisi yok. Ben onun yanında çok mutluyum. Hayatımda hiç mutlu olmadığım kadar mutluyum kimsenin ne dediği de umurumda değil” dedi.

mehmet-ali.webp

Aşklarını kelimelere dökerek ifadelerde bulunan Mehmet Ali Erbil sevgilisi Gülseren Ceylan’ın doğum gününü şu ifadeler ile kutladı, “İyi ki doğdun sevgilim. iyi ki benimsin. Yerin sonsuza kadar benim yanım olsun. Seni seviyorum”

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler