SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Vakıf Katılım Genel Müdürlüğüne Ahmet Ocak Genel Müdür Vekili Atandı

Vakıf Katılım Genel Müdürlüğü pozisyonundan ayrılan İkram Göktaş'ın yerine, kurumun Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Ahmet Ocak, Genel Müdür Vekili olarak atandı.

Yayınlanma:
ABONE OL

Vakıf Katılım Genel Müdürlüğü pozisyonundan ayrılan İkram Göktaş’ın yerine, kurumun Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Ahmet Ocak, Genel Müdür Vekili olarak atanmıştır. Vakıf Katılım tarafından yapılan resmi açıklamaya göre, bu atama sonucunda Mali ve İdari İşlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Ocak, geçici olarak genel müdürlük görevini yürütecektir.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Vakıf Katılım Yönetim Kurulu Başkanı Öztürk Oran, “İkram Göktaş Beyefendi, Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdür olarak vizyoner ve öngörülü duruşuyla Vakıf Katılım’ın bugünlere gelmesinde önemli katkılar sağladı.

2015 yılında kuruluş aşamasında görevine başlayan Sayın İkram Göktaş, görevini layıkıyla yerine getirerek önemli başarılara imza attı. İkram Göktaş Beyefendi’ye verdiği özverili hizmetler için teşekkür ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler