SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Bambaşka Biri 5. Bölüm izle! FOX Bambaşka Biri 6. Bölüm Fragmanı

Bambaşka Biri 5. Bölüm ile ekranlarda. FOX TV’de Pazartesi akşamları yayınlanan Bambaşka Biri son bölümü dizi bitiminde Youtube’de. İşte, Bambaşka Biri 6. Bölüm fragmanı…

Yayınlanma:
ABONE OL

Bambaşka Biri 5. Bölüm ile FOX TV ekranlarında yayında. Pazartesi akşamları yayınlanan ve başrollerinde Hande Erçel ile Burak Deniz’in oynadığı Bambaşka Biri dizisinin son bölümünde; Yetimhanedeki yangını örtbas etmek isteyenler ön planda olacak.

Bambaşka Biri 5. Bölüm Özeti

Yetimhanedeki yangın örtbas edilmeye çalışılırken bunu ortaya çıkarmak isteyenler arasında şiddetli bir savaş başlarken bunun tam ortasında kalan Leyla ve Kenan karşılarındaki düşmanın onlardan korkmadığının farkına varmışlardır. Hiçte beklenmedik bir anda gelecek duygusal bir itiraf ikilinin işlerini daha da zorlaştıracaktır.

Bambaşka Biri (@bambaskabiridizi)’in paylaştığı bir gönderi

İLGİLİ HABER Kocaeli Valisi Yavuz, AA’nın 104. Kuruluş Yıl Dönümünü Kutladı
Bambaşka Biri 5. Bölüm ile ekranlarda. FOX TV’de Pazartesi akşamları yayınlanan Bambaşka Biri son bölümü dizi bitiminde Youtube’de. İşte, Bambaşka Biri 6. Bölüm fragmanı…

Turan oğlunu ateş hattından uzak tutmaya çalışırken Nevin Kenan’ın ruhsal bozukluğu hakkında korkutucu bilgiler elde eder. Kendisine ait olanı geri almaya çalışan Doğan’da elinden geleni yaparken Doğan’ın fevriliğiyle baş edemeyen İdris’te katı yöntemlere başvurmak durumunda kalır. Fakat Ekrem artık Doğan’ın açık hedefi olmuştur.

Bambaşka Biri 6. Bölüm fragmanı dizi bitiminde yayınlanacaktır. Bambaşka Biri dizisinin 6. yeni bölümü gelecek hafta 16 Ekim Pazartesi akşamında FOX TV ekranlarında olacak.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler