SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Korkma Ben Yanındayım Dizisine 3 Oyuncu Daha Dahil Oldu

Medyapım imzalı yeni dizi "Korkma Ben Yanımdayım," FOX kanalında 21 Kasım'da çekimlere başlamaya hazırlanıyor.

Yayınlanma:
ABONE OL

“Korkma Ben Yanındayım” adlı dizinin ön hazırlıkları hızla devam ediyor. Fikret Reyhan’ın yönetmen koltuğuna oturacağı bu dizi, güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor. Senaryosu Erkan Birgören tarafından kaleme alınan yapım, Şevket Çoruh (Nihat), Günay Karacaoğlu (Seher), Murat Aygen (Turgut), Didem Balçın (Aylin), Gökçe Güneş Doğruöz (İnci) ve Eren Ören (Mert) gibi deneyimli oyuncular rol alıyor.

Dizinin kadrosuna, son olarak üç önemli isim dahil oldu. Usta oyuncu Serhat Özcan, “Sami” karakterine hayat verecek. Saim’in eşi Tülin rolünde ise İpek Türktan izleyicilerle buluşacak.

Saim ve Tülin’in oğlu Mustafa karakterine hayat verecek isim ise Erdem Kaynarca oldu. Kaynarca, dizide İnci’ye platonik olarak aşık bir genç olarak izleyicilerin karşısına çıkacak.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler