SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Şevket Çoruh Ve Eski Eşi Günay Karacaoğlu Aynı Projede

Ünlü oyuncu Şevket Çoruh ve eski eşi Günay Karacaoğlu, yıllar sonra FOX'un yeni projesi "Korkma Ben Yanındayım" ile tekrar bir araya geliyor.

Yayınlanma:
ABONE OL

Eski çift, Fikret Reyhan’ın yöneteceği ve Erkan Birgören’in senaryosunu kaleme aldığı dizide evli bir çifti canlandıracak.

“Korkma Ben Yanındayım,” deniz feneri bekçisi Nihat karakterine hayat verecek olan Şevket Çoruh ile Günay Karacaoğlu’nun canlandıracağı Seher karakteriyle dikkat çekecek. Dizide, Gökçe Güneş Doğrusöz’ün canlandıracağı “İnci” rolü de ön planda olacak.

Dizi Ne Zaman Başlıyor?

Dizi severler, Şevket Çoruh ve Günay Karacaoğlu’nun bu özel buluşmasını merakla bekliyor. “Korkma Ben Yanındayım”ın yayın tarihi hakkında henüz net bir bilgi bulunmasa da, projenin heyecanla beklenen yapımlar arasında olduğu söylenebilir.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler