SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Yalı Çapkını’nda İlk Senarist Geri Döndü

Star TV'nin reyting rekortmeni dizisi "Yalı Çapkını," sezon başında ayrılan senaristi Mehmet Barış Günger'i tekrar kadrosuna kattı

Yayınlanma:
ABONE OL

Star TV’nin reyting rekortmeni dizisi Yalı Çapkını, sezon başında yaşanan senarist değişiminin ardından beklenmedik bir gelişmeye sahne oldu.

Sezon öncesinde “Yan Oda” dizisinin senaristliğine soyunan başarılı senarist Mehmet Barış Günger, eski ekibine veda ettikten sonra Yalı Çapkını’na geri döndü. Geçen sezon boyunca Psikiyatrist Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun hikayesinden yola çıkarak Yalı Çapkını’nı yazan Günger, bu hafta eski ekiple bir bölümü tamamladı ve önümüzdeki haftadan itibaren diziyi tekrar devralacak.

Aynı zamanda yinePsikiyatrist Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun bir başka hikayesini kaleme aldığı “Yan Oda” dizisinin ilk bölümlerini tamamlayan Mehmet Barış Günger, her iki diziyi de ekibiyle birlikte yazmaya devam edeceği konuşuluyor.

İLGİLİ HABER Tü Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu “yılın Kareleri”ni Seçti
Star TV'nin reyting rekortmeni dizisi "Yalı Çapkını," sezon başında ayrılan senaristi Mehmet Barış Günger'i tekrar kadrosuna kattı

Melek Baykal ve Oktay Çubuk’un anlaşma yaptığı, ödüllü yönetmen Çağrı Vila Lostuvalı’nın yöneteceği Yan Oda dizisinin oyuncu görüşmeleri ise hızla devam ediyor.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler